Rastgele

Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Dizisi Çarpışma’nın İlk Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un olduğu Çarpışma dizisinin ilk fragmanı yayınlandığı andan itibaren çok konuşulanlar arasında yer aldı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz ilgi ve merak uyandırdı.

Dizinin yönetmen koltuğunda Ezel’in de yönetmeni olan Uluç Bayraktar otururken dizinin yapımını da Ay Yapım üstlenecek. Henüz çekimlerine başlanmayan dizide Kıvanç Tatlıtuğ bir polisi canlandıracak. İlk olarak karakter adı olarak Mahir ismi verilmişti ancak isimde bir değişikliğe gidildi ve karakterin adı son olarak Kadir Adalı olarak duyuruldu. Bu akşam yayınlanan fragman ile beraber dizinin yayın tarihinin de Kasım olduğu açıklandı ancak çekimlerine henüz başlamadı.

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma’da Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi isimlerde yer alıyor.

Başlıklar: , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Mayıs 2018, 13:30

Ramazan Ayında İzlenebilecek 10 Sürükleyici Dizi

Ramazan ayı geldi malum… Zamanın su gibi geçmesini, iftar vaktinin bir an önce gelmesini istiyorsanız ve oyalanacak sürükleyici bir dizi arıyorsanız bu liste tam size göre! PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak farklı türlerde, seyir zevki oldukça yüksek 10 sürükleyici dizi yazdık… Bir bakın, pişman olmayacaksınız! 🙂 1- Stranger Things /...

Devamını Görüntüle