Netflix’te Az Kişinin Bildiği Kaliteli 5 İzlenesi Dizi Önerisi

Netflix’te Az Kişinin Bildiği Kaliteli 5 İzlenesi Dizi Önerisi

Az kişi tarafından bilinen yapımlar arayanlar için hızlıca Netflix dizi önerisi yazımıza başlıyoruz. Netflix artık hemen herkesin kullandığı bir platforma dönüştü ve bu da hayatımızın bir parçası haline geldiğini kanıtlıyor. Platforma adım attığımızda bizi binlerce içerik karşılıyor ve çok fazla seçenekle baş başa kalıyoruz. Popüler dizilerden sıkıldıysanız ve iyi bir şeyler izlemek istiyorsanız size şimdiye kadar fazla dikkat çekmeyen ama izlerken çok keyif alacağınız ve Netflix’te bulabileceğiniz beş dizi öneriyoruz!

Netflix Dizi Önerisi: Chewing Gum

5. Chewing Gum / Komedi

Dizi önerisi yazımıza 5. sıradan Chewing Gum giriyor. Hikaye aşırı dindar bir ailede yetişen, bakire ve sıkı bir Beyonce hayranı 24 yaşındaki Trace’in başından geçenlere odaklanıyor. Tek amacı bekaretinden kurtulmak olan Trace, dünyayı tanımaya başladıkça daha göreceği, yaşayacağı çok şey olduğunun da farkına varıyor. 3. Sezon onayı alan Chewing Gum, absürt komedi sevenlerin kahkahalar atarak izleyeceği bir İngiliz komedisi.

Netflix Dizi Önerisi: Lovesick

4. Lovesick / Romantik Komedi

Johnny Flynn, Antonia Thomas ve Daniel Ings başrolleri paylaştığı bu İngiliz komedisinin çok farklı bir hikayesi var. Dylandizinin ilk bölümünde cinsel yolla bulaşan ve tedavisi kolay olan hastalıklardan klamidyayı kaptığını öğreniyor. Nasıl kaptığına dair fikri olmasa da doktoru bu zamana kadar beraber olduğu kişileri durumdan haberdar etmesini söyleyince o da bunu yerine getirmeye karar veriyor. Kendine bir liste yapan Dylan’ın çeşitli yollarla eski partnerlerine ulaşmaya başlamasıyla dizinin hikayesi de başlamış oluyor. Hali hazırda 3 sezonu bulunan dizi oldukça sevimli bir komedi. Özellikle Luke ve Angus’a bayılacaksınız

Netflix Dizi Önerisi: Alias Grace

3. Alias Grace / Drama

Gerçek bir olaya dayanarak senaryolaştırılan dizi 1843 yılında Kanada’da geçiyor. Esrarengiz olayların ortasında Grace Marks bulunuyor. Genç kadın Marks iddialara göre küfürbaz işverenini öldürüyor ve bununla suçlanıyor. Grace ise olaylarla ilgili hiçbir şey hatırlamıyor. Özellikle kadın izleyicilerin dikkatini çekebilecek olan dizinin başrolünde güzeller güzeli oyuncu Sarah Godon var.

Netflix Dizi Önerisi: The Sinner

2. The Sinner / Gerilim

Genç bir annenin içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korkunun temelini aramasını anlatan dizi, Petra Hammesfah aynı adlı romanından uyarlama. Jessica Biel’in başrolünde olduğu gerilimde, oyuncunun performansı büyük övgü aldı.

Netflix Dizi Önerisi: When Heroes Fly

1.When Heroes Fly / Drama

CannesSeries’de en iyi dizi unvanıyla ödüllendirilen İsrail yapımı When Heroes Fly, savaştan sonra evlerine dönen özel tim askerlerinin sivil hayata yeniden entegre olma problemleri yaşarken ayrı düşmelerini ve şok edici bir olayla yollarının tekrar kesişmesini anlatıyor. Benzersiz bir anlatımla izleyici karşısında yer alan dizi 10 bölümden oluşuyor.

Sizinde izleyip beğendiğiniz dizi önerisi varsa yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

emrederler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir