10 Kelime ile Elçin Sangu

10 Kelime ile Elçin Sangu

Elçin Sangu denildiğinde aklınıza Kiralık Aşk dizisi ve Barış Arduç ile olan kusursuz uyumu gelmiyor mu? Defne karakteri ile gönüllerimizde sağlam bir tahta sahip olan Elçin Sangu’yu 10 kelimeye sığdırmak zor olacak ama deneyeceğiz. Güzeller güzeli eşsiz kadın Elçin Sangu’yu 10 kelime ile sizlere tanıtalım.

1. Güzel

Elçin Sangu denildiğinde gözlerinizin önüne sadece güzel kelimesi gelmemeli. Elçin Sangu’nun güzelliği kesinlikle içinden dışarıya yansıyan duru bir güzellik. Eşi benzeri ise oldukça az. Ne desek onun güzelliği için yarım kalacak. ❤

2. Doğal

Sadece dış görünüşüne yansıyan bir doğallıktan bahsetmiyoruz. Elçin Sangu, sahnede, sette, sporda ya da bir gala da her zaman en doğal hali ile karşımızda.

3. Yetenekli

Biz onu belki oyuncu olarak tanıdık ancak kendisinin yeteneklerini saymakla bitiremeyiz ancak bir deneyelim. Elçin Sangu; dans ediyor, iyi bir ressam ve şarkı söylüyor. Sesinin güzelliğine şahit olmayan ise kalmamıştır diye düşünüyoruz. ☺❤

4. Duyarlı

Aklınıza gelebilecek her konuda onu görebilirsiniz. Normal zamanlarda sosyal medyayı çok kullanmıyor ancak ne zaman ciddi bir olay olsa onu aktif görebilirsiniz. Kadın hakları konusunda ya da hayvan hakları konusunda gerçekten aklınıza gelebilecek her konuda onu görmeniz mümkün.

5. Olgun

Kiralık Aşk dizisi ile bir anda öyle büyük bir kitleyi kendine aşık etti ki! Onun yerinde bir başkası olsaydı bu ilgiyi bu kadar olgun bir şekilde karşılayamazdı. Karakterinden hiç ödün vermedi. Nerede nasıl konuşulur her zaman bildi ve bilmeye devam ediyor.

6. Seksi

Kendisi bir röportajında “Kendimi seksi bulmuyorum,” diyor. Tabi ki biz onunla aynı fikirde değiliz. Bize kalırsa ülkedeki pek çok insan da bizimle aynı fikirde! Bir insan aynı anda hem masum hem doğal hem de nasıl seksi olabilir sorusunun tam olarak cevabı >>> Elçin Sangu ?

7. Zevkli

Dizi ya da filmde canlandırdığı karakterlerden, galalarda seçtiği kıyafetlere kadar üzerine yakışmayan kıyafet neredeyse yok denecek kadar az. Elçin Sangu set dışında da inanılmaz zevkli bir kadın! Her giydiğini kendine yakıştırmayı başarıyor. Harika vücudu da ona oldukça yardımcı oluyor olmalı. ?

8. Dobra

Birçok ünlünün asla ağzını açmayacağı bir durumda Elçin Sangu kesinlikle dobralığını konuşturur. İki yüzlülük ya da fikirlerini belirtmeden bir köşeye kaçmak asla ona göre değil. Bu da sevilecek en güzel yönlerinden bir tanesi! ❤

9. Mütevazi

Tüm bu yeteneğinin, güzelliğinin ve harika karakterinin yanında ne mi var? Mütevazilik! Asla kendini yüksekte gören ya da kendini beğenmiş bir kadın değil. Her röportajında ya da fanlarıyla olan her anında mütevazi olmayı başarıyor.

10. Kızıl

Ah! ❤ Herkes kızıl olabilir ancak böylesi olamaz. Daha küçücük yaşlarında tüm dikkatleri üzerine çekiyordu. Ülkenin en doğal ve en mükemmel kızılını da kendisi seçebiliriz. Kendine has duruşu ve kızılı olduğunu inkar eden çarpılır. ?

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir