ANKET: Toplanın, Yaz Dizilerinin En İyi Çiftini Seçiyoruz!

ANKET: Toplanın, Yaz Dizilerinin En İyi Çiftini Seçiyoruz!

Televizyon izlemek artık neredeyse bir bağımlılık haline geldi ancak yaz dönemine girdik ve sezondaki diziler de tek tek sezon finalini yaptı. Dizilerin tekrarını izlemek tabi ki güzel olmadığından kanallarda yeni dizilerini başlattığı için alışkanlıklarımıza kaldığımız yerden devam edebiliriz. Yaz dizilerinin vazgeçilmez yüzlerini ekranlarda görmenin yanı sıra bu sezon oldukça farklı yüzleri de ekranlarda görmeye başladık. Diziler hızla devam ederken de herkesin artık favori çiftleri oluşmaya başladı. Biz de bu ankette yaz dizileri içindeki en çok yakıştırdığınız çifti seçmenizi istiyoruz. Çok çekişmeli bir anket olacağı kokusunu alıyoruz, bakalım bu anketin galibi kim olacak?

Anketimiz yazının sonunda.

Anket 31 Temmuz 2018’de sona erecektir.

Yaprak & Ali (4N1K)

Onların aralarında dostluk ve Ali’nin Yaprak’a olan aşkı önce wattpad uygulamasında başladı. Bu dostluk kitap sayfalarında masum bir aşka dönüştü. Ali’nin bu aşkı pek çok insanın kalbine dokunan masum bir aşk olmakla kalmadı ve artık biz onları Fox ekranlarında izlemeye başladık. Yaprak ile yan yana kusursuz bir aşk çifti mi yoksa dost mu onu tam kestiremiyoruz ama Ali çok güzel bir aşık!

Yaprak & Barış (4N1K)

4n1k ile Barış da hayatımıza “Sırık” lakabı ile girmiş oldu. Önce wattpad sonra kitap ve film diye devam etti. Nerede onu görsek her seferinde Yaprak’a olan aşkı bizi tereddüte düşürdü. Çünkü Barış’ın da saf ama eğlenceli bir aşk anlayışı vardı. Aralarında tatlı sert bir ilişki var.

Öykü & Ozan (Darışı Başımıza)

Kimine göre bir hata ile başladı kimine göre planlıydı. Onların aralarındaki uyum ise tartışılmaz güzel olandı. Yasak bir aşk gibi mi yoksa daha farklı mı ilerleyecek bunu ileride göreceğiz ancak Öykü ve Ozan çifti gerçekten birbirine yakışan nadir insanlardan.

Öykü & Cem (Darısı Başımıza)

Biraz deli dolu, Öykü’yü aldatan bir Cem ve ona göre biraz daha oturaklı ama genelde şapşal olan Öykü! Aralarında tatlı bir uyum var ama bu onları en iyi çift yapar mı?

Rüya & Merter (Darısı Başımıza)

Rüya ve Merter çocukluk arkadaşı olarak karşımızda! Aralarındaki uyum sayesinde ise bu olay arkadaşlıkla kalmasın istiyoruz. Farklı karakterleri ile orjinal bir çift olmaya çok yakınlar!

Azra & Cenk (Elimi Bırakma)

İlk bölümünde düşünülenden fazlasını seyirciye veren Azra ve Cenk bu sezonun en iddialı çifti olmaya hazır! Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Sanem & Can (Erkenci Kuş)

Bir öpüşme ile başladı her şey! Sonrasında ise yaz dizilerinin vazgeçilmez iki yüzü olan bu isim tüm tutku akımını yeniden yazmaya karar verdi. Sanem ve Can’ın aşkı için engel çok ama engeller çiftleri daha da özel kılmıyor mu?

Anna & 2. Mahmut (Kalbimin Sultanı)

Sıkıcı tarih dizilerinden değil ya da tarihi aşklardan değil! Eğlenceli bir tarih dizisinde dünyalar tatlısı bir hocayı canlandıran Anna ve 2. Mahmut aşkı için ne düşünüyorsunuz?

Melek & Yağmur (Meleklerin Aşkı)

Yaz dizileri arasında beklenmeyen bir duruluğa sahipler. Fazlaca eğlenceli ama imkansız gibi görünen Melek ve Yağmur’un aşkını izlemek oldukça keyif verici!

Anket sonuçları için buraya tıklayın!

[poll id=”20″]

Pigtest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir