Rastgele

İron Fist 2. Sezonda İşler Karışıyor!

Iron Fist 2. Sezon yolda. Oyuncular ve ekip yeni detaylarla bir araya geldiler. Ayrıca ilk fragman da yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu, işte ayrıntılar;

San Diego Comic-Con’da Marvel, 2. Sezonun bu yıl Netflix’e 7 Eylül’de yayınlanacağını duyurdu. Haberde küçük bir fragman yayınlanarak, Danny Rand (Finn Jones) New York şehrinin caddelerinde mücadele ettiğini gösteriyor.

Fragman’da Danny ve şehirdekiler, büyük bir karmaşayla yüzleşiyorlar. Danny yeni yuvasını korumayı kendine görev ediniyor.

Ayrıca 2. Sezon’da Danny karakterinin dönüşümüyle başlıyor. Öyle bir karakter ki sanki sudan çıkmış balık gibi acımasız yeni dünyaya doğru yolunu bulmaya çalışıp “ben kimim” diye araştırma içinde. Bu sezonda Danny, Matt Murdock’un yokluğunda devreye girerek şehrini korumaya söz verecek. Fakat kötü bir komplo kendi kimliğini tehdit etmeye başlıyor ve şehrini ve sevdiklerini korumak için düşmanlarını altetmek zorunda.

 

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Mart 2018, 03:41

İstanbullu Gelin’de Kırık Kalpler Rüzgarı

İlk olarak yazıma dizimizde de çalan Karsu- Bırak Beni Böyle şarkısını tavsiye ederek başlıyorum. Mutlaka dinleyin… İstanbullu Gelin‘in bu haftaki bölümüne biraz mutsuzluk hakimdi. Hepimizin hayatında olduğu gibi Boran Konağı sakinlerinin de hayatları hiç düzlüğe çıkamadan sürekli bir kaos içinde geçiyor. Tam ‘hah şu olayı atlattık, şükür’ derken diğer olay...

Devamını Görüntüle