Anket Sonuçlandı: Yazın En İyi Dizi Çifti – Yaprak & Barış / 4N1K

Anket Sonuçlandı: Yazın En İyi Dizi Çifti – Yaprak & Barış / 4N1K

Yaz aylarının gelmesiyle sezon dizileri ara verdi. Onların ara vermesiyle de yaz dizilerine yer açılmış oldu. Dramdan, ağlamaktan sıkılanlar için ise yaz dizileri neredeyse bayram havasına karşılandı. Öyle ki klişeleri es geçersek orijinal yapımları da izlediğimiz yazlardan bir tanesi oluyor. Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından uyarlanan 4N1K adlı dizide bu yazın en orijinal dizisi olabilir! Yaz dizilerinin çiftleri de izleyici tarafından belli oldu.

24 Temmuz tarihinde başlattığımız anketimizde ise 31 Temmuz 23:59 tarihiyle sona gelmiş olduk. Buraya tıklayarak ankete ulaşabilirsiniz.

Yazın En İyi Dizi Çifti – Yaprak & Barış / 4N1K

Arkadaşlığın, ailenin ve aşkın en duru halinin anlatıldığı 4N1K’da kazanan çift Yaprak ve Barış oldu! Birbirleriyle olan tatlı-sert uyumları, oyunları ve başlarını belaya sokmaları anlaşılan o ki seyircisi tarafından fazlasıyla sevildi. Ankette toplam 4043 oy aldılar. Tabi bu durumda #teambarış yani 4N1K kitabının okurlarının da etkisi büyük! #teambarış ekibine, #teamali ekibine ve oy veren herkese teşekkürler. Anketimize müthiş bir ilgi gösterdiniz! ?

Yazın En İyi İkinci Dizi Çifti – Yaprak & Ali / 4N1K

Anketimizde 4040 oy alarak ikinci sırayı yine aynı diziden Yaprak ve Ali çifti aldı!  İki takım arasındaki yarış an an sitemizi bile uçurdu! ? Bize sorarsanız biz de kararsız kalırdık! Birbirlerini çocukluktan beri tanıyan Yaprak ve Ali için de aksini söyleyemeyeceğimiz bir uyum söz konusu! Tüm oy veren #teamali takımına ankete olan ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz!

Biz Pigmelaf.com olarak en tarafsız anketi gerçekleştirdik. Çünkü bizim tarafımız ankette yoktu! Biz #teambali takımındayız dostlar!! ??

Herhangi bir şüphe kalmaması adına anket sonuçlarının son hali;

Biz anket birincisi için TEMA Vakfı’na fidan bağışı yapma sözü vermiştik. Sözümüzü tutmaya da hazırız ama 4N1K fanlarına bir sorumuz var. İki takımda fazlasıyla ilgiliydi ve toplamda 8083 oy verdiniz. Eğer isterseniz fidanı 4N1K adına bağışlayalım ya da sadece #teambarış (Yaprak &Barış) adına olsun. Karar sizin? Anketi  buraya bırakıyoruz.

[poll id=”21″]

 

Pigtest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir