Sadakatsiz’i İzlemeniz İçin 7 Geçerli Neden

Sadakatsiz’i İzlemeniz İçin 7 Geçerli Neden

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrollerinde olduğu Sadakatsiz isimli dizi ilk bölümlerinden itibaren oldukça yüksek reytingler alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi İngiliz yapımı olan Doctor Foster isimli dizinin bir uyarlaması niteliğini taşıyor. İlk bölümü ile birebir ilerleyecek gibi dursa da bölümler ilerledikçe farklılıklarını göstermeye başladı. Hala izlememiş olanlarınız varsa biz de sizler için bu diziyi izlemeniz için güzel ayrıntılarını bir araya getirdik.

Cansu Dere / Sadakatsiz

Cansu Dere’nin varlığı yeter!

Cansu Dere’yi ekranlarda özleyenlerdenseniz, dizi sizin için harika bir tercih olacak. Cansu Dere’nin güzelliği her sahneyi güzelleştiriyor. Tabi yalnızca güzelliği değil aynı zamanda oyunculuğu ve duygularını yansıtması ile de enfes sahneleri var.

Aldatmanın arka yüzü!

Dizinin adına ilham veren Volkan karakteri pek çoğumuzun yaşadığı aldatılmanın arka yüzünde yaşananları gözler önüne seriyor. Tabi insanın güvenini de tamamen yıkıyor.

Başarılı kadın vurgusu!

Türk dizilerinde görmeye pek alışık olmadığımız bir durum Sadakatsiz dizisinde izleyici ile buluşuyor. Genellikle erkeklerine ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz. Çünkü her zaman onların başarısı gözler önüne seriliyor. Bu dizide ise işler oldukça farklı. Asya karakteri başarılı bir doktor olmasının yanı sıra pek çok alanda başarılı olmuş bir kadın. Hatta Volkan, Asya olmadan bir hiç! Buna saygınlığı da dahil…

Uzun anlamsız sahneler yok!

Yani en azından ilk bölümlerinde yok diyebilirim. Sonrasında neler olacağını hep beraber göreceğiz. Umarız bu şekilde ilerlemeye devam eder.

Bir intikam hikayesi izlemek istemez misiniz?

Uzun zamandır televizyonlarda olmayan intikam dizilerine hep hasret kalmadık mı? Asya’nın onu aldatan eşinden ve onun dostlarından ağır ağır aldığı intikamı izlemek gerçekten müthiş olacak. Sabırsız davrananları Doctor Foster izlemeye alabiliriz.

Kadın bakış açısı.

Erkekler için bile bu oldukça önemli diyebiliriz. Artık sıkılmadınız mı her sahnenin erkeklerle dolu olmasına? Her zaman erkek bakış açısından olayları görmeye? Biz sıkıldık. Sadakatsiz bizim gibi sıkılanlar için tam anlamıyla kadın bakış açısını sunan dizilerden.

Kostüm ve mekan seçimler için izleyin!

Yukarıdaki sebepler sizin için yeterli gelmediyse bu işi biraz buraya getirebiliriz. Seçilen mekanlar ve kostümler enfes! Bunun için yalnızca Cansu Dere’ye bile bakabilirsiniz. Asya karakteri inanılmaz şık giydiriliyor. Tabi öyle fizikle onu çirkin giydirmek zor iş ama olsun. En azından bakıp bakıp iç geçiririz.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir