Elçin Sangu Doğum Haritası: Tam Bir Aslan Burcu!

Elçin Sangu Doğum Haritası: Tam Bir Aslan Burcu!

Elçin Sangu doğum haritası incelemesini, bizim gibi pek çok merak eden vardır diye düşünüyoruz. Tam bir Aslan kadını. Girip doğum tarihine bakmaya gerek olmadan söyleyebileceğiniz bir şey bu. Havası, elektriği ve endamı ben liderim ben Aslan kadınıyım diye bağırıyor zaten. Kendisinin aurası öyle çekici ki doğum haritasında mutlaka başka Aslan yerleşimleri de saklıyor olmalı demiştik. Yanılmamışız. Elçin Sangu’nun aynı zamanda Merkür ve Mars’ı da Aslan burcunda. Hadi gelin şimdi haritasını daha ayrıntılı inceleyelim.

Elçin Sangu Doğum Haritası: Ay burcu Yengeç
Elçin Sangu Doğum Haritası: Ay Burcu Yengeç

Ay Burcu YENGEÇ!

Elçin Sangu doğum haritası incelememize ay burcu ile başlıyoruz. Ay burcu yengeçler kırılgan görünümde olabilirler ancak çok güçlüdürler. Elçin’in de halinden tavrından belli bu. O kırılgan görünümün altında ne kadar güçlü bir kadın yattığını bize her fırsatta gösteriyor. Genellikle ev yaşamında baskın ve söz sahibi olan Yengeçlerin Aslan burcuyla birleşimini düşündüğümüzde artık Elçin’in gelecekte kocasına pek de söz hakkı kalmayabileceğini öngörebiliriz. 🙂 Ay burcu Yengeçlerin her zaman çevrelerine tavırları anaçtır. Bu yüzden çevrelerindeki insanlar tarafından pek  sevilirler ve ortamların aranan insanıdırlar.

Elçin Sangu Doğum Haritası: Merkür Burcu Aslan

Merkür Burcu ASLAN!

Elçin Sangu doğum haritası’na baktığımızda Merkür’ü Aslan burcunda olduğunu görüyoruz. Merkür genellikle kendimizi nasıl ifade ettiğimizle alakalı olan gezegendir. Merkür Aslan burcunda kişilerin konsantrasyonları insanları kendine hayran bırakacak derecede gelişmiştir. Bu işlerinde direk başarıyı getirir. Elçin Sangu’nun böyle hızlı yükselişini de Merkür’den aldığı konsantrasyon yeteneğine bağlanabilir belki. İşini öylesine konsantre yapıyor ki başarılı oluyor. Merkür Aslan burcunun kendine güveni çok gelişmiştir. Karşısında kolay kolay kimse duramaz.

Elçin Sangu Doğum Haritası: Venüs Burcu Yengeç

Venüs Burcu YENGEÇ!

Elçin Sangu doğum haritası incelememize devam ederken Venüs ve Ay burcunun Yengeç olduğunu görüyoruz. Güzel oyuncunun Venüs’ü Yengeç burcunda. Karşımıza bir su konumu daha çıkıyor. Aslanlar dolu haritayı yumuşatıyor ona aileye önem ve duygusallık katıyor bu yerleşimler. Venüs Yengeç sevdiklerini daima göz önünde tutmak korumak kollamak ister. Birazcık ev kuşu olabilir. Ev onun sığınağıdır çoğu zaman. Kitap okumayı, kendi hobilerine zaman ayırmayı dışarıda gezmeye dolaşmaya tercih edebilir. Arkadaşlarına, ailesine istisnasız herkese annelik yapabilirler.

Mars Burcu Aslan!

Mars Burcu ASLAN!

Elçin’in Mars’ı Aslan burcunda. İşte en etkili Aslan konumu. Belki de Elçin’in havasını bu denli güçlü yapan Mars Aslan konumu. Çaba harcamadan bir ortamın en dikkat çekici ismi ve lideri olmayı başarabilirler. Bir fotoğraf karesine baktığınızda ilk dikkatinizi çeken kişi olurlar. Aynı zamanda Elçin’in sanatçı yönünün de açıklaması bu yerleşim olabilir.  Çünkü Mars Aslan kişiler yaratıcıdır ve bu yaratıcılıkları onları sanatçı olmaya yönlendirir.

Jüpiter Burcu KOVA!

Jüpiter Burcu KOVA!

Elçin’in Jüpiter’i Kova burcunda. Bu da onu ayrımcılığa karşıt bir insan yapıyor. Şimdiye kadar haksız olanın haklarını savunuşunu bu şekilde açıklayabiliriz. Oldukça adil bir insanlardır Jüpiter Kovalar. Kimseye haksızlık yapılsın istemezler. Bu yerleşim çoğu zaman insanları gönüllü çalışmalara yönlendirebilir. Pembe Top Sahada projesine verdiği destekle  Elçin Sangu’nun da her zaman gönüllülük esasıyla dünyanın daha iyi bir yer olması için çalıştığını görebiliyoruz.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir