Cansu Dere’nin Doğum Haritası: Dengeli Bir Terazi Kadını!

Cansu Dere’nin Doğum Haritası: Dengeli Bir Terazi Kadını!

Cansu Dere’nin doğum haritası, bizim gibi pek çok insanın da merak ettiği bir konu olduğunu düşünüyoruz. Özellikle Sadakatsiz isimli yeni dizisi ile tekrar gündemimizde ilk sıraya yerleşti. Çalışması ve başarısıyla onu bir terazi kadını olduğu zaten belli oluyor. Doğum tarihi bilgisini almadan bile onun burcunu tahmin edebilirsiniz. Duruşu, başarısı, havası ve karşısındaki insana verdiği elektrik ile tam bir terazi burcu! Şimdi yazının devamında güzel oyuncunun doğum haritasını daha detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Cansu Dere’nin doğum haritası incelemesine hazırsanız, başlıyoruz!
Cansu Dere’nin Doğum Haritası

Ay Burcu: Yay

Ay burcu yay olan kişiler, baskının hiçbir türünden hoşlanmaz ve özgürlükleri onlar için büyük önem taşır. Düşüncelerinde ve hareketlerinde özgür olmak hoşuna gider. Duygusallığı ile ön planda olmayan bu insanlar, birden fazla konu ile ilgilenmeyi de severler. Yardımsever olan bu insanları düşününce Cansu Dere’nin ne kadar bu özellikleri taşıdığını görebiliyoruz. Son olarak ise gezmeyi ve seyahat etmeyi oldukça sever bu insanlar.

Merkür Burcu: Akrep

Cansu Dere’nin doğum haritası için baktığımızda Merkür burcunun Akrep’te olduğunu görüyoruz. Merkür burcu akrep olan insanlar, keskin bir görüşe sahip olmalarının yanında sezgileri de hayatlarında büyük rol oynar. Sırlarını paylaşmaktan hoşlanmazlar. Hassas, hırslı, ciddi ve soğukkanlıdırlar. Cansu Dere’nin o hepimizin hayran olduğu soğuk duruşunun da sebebini böylece öğrenmiş olduk. Tabi başka kimseye ona yakışmadığı kadar yakışmayabilir. Onu bilemiyoruz.

Venüs Burcu: Başak

Venüs başak olan insanlar, aşk hayatlarında ne yazık ki iş hayatlarında olduğu kadar yüksek başarı gösteremezler. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de kusur arama sevdası ve eleştirmeyi sevmesidir. Hayatına alacağı kişinin temiz, bakımlı ve dikkatli olmasından yanadır. Saygı onun için her zaman devrededir. Saygı gösterir ve saygı duyulmayı bekler. Kendilerini de sevme konusunda oldukça başarılı tiplerdir. Tabi söz konusu Cansu Dere olduğunda kendisini sevmesinde kimi sevsin diyebiliriz. 🙂

Mars Burcu: Yay

Cansu Dere’nin doğum haritası ile bir kez daha yay burcunu görüyoruz. Mars yay insanları, her zaman maceraya hazır olarak beklerler. Aktif, özgürlüğüne düşkün ve problem çözücü insan tipidir. Yalnızca kendi sorunlarını değil etrafındaki insanların da sorunlarına çözüm odaklı yaklaşır. İnandıkları her şeyi sonuna kadar savunabilirler. Zeki insanlar olarak toplumda öne çıktıkları gibi dilleri de oldukça sivridir. Elalem ne der diye düşünmez ve başkalarının Söylediklerini de umursamaz.

Jüpiter Burcu: Başak

Bu insanlar her zaman kendilerinin değerini bilirler. Araştırmayı sever. Felsefeyi ve tıbbi konuları merak ederler. Bu merakı da onun sürekli gelişmesine yardımcı olur. Gereksiz ayrıntılarda boğulmaz. Detayları her zaman tespit eder ve bu detayları iyi kullanır. Bunun dışında sağlığı konusunda oldukça titizdir. Bu nedenle bu konuda bilgili olmayı da çok sever.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir