Burcu Biricik Doğum Haritası: Boğa ile Gelmiş Güzellik

Burcu Biricik Doğum Haritası: Boğa ile Gelmiş Güzellik

Burcu Biricik bıcır bıcır oyunculuğuyla oldukça dikkatimizi çekti. Kendisi çok güzel ve çok başarılı. Instagramda eşiyle gezilerini de hayranlıkla izliyoruz. Burcu Biricik hem işini çok iyi yapıyor hem de hayat dolu. Biz de PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak onun doğum haritasını inceleyelim ve bu güzellik bu enerji nereden geliyor bakalım.

Burcu Biricik 4 Mayıs doğumlu dolayısıyla bir Boğa burcu. Ancak bu kısmı hızlı geçiyorum ve ayrıntılara geliyorum.

Ay burcu Koç!

Burcu’nun Ay’ı Koç burcunda. Bu kişiler enerjik ve iddialı olmalarıyla bilinirler. Kendi hallerinde dursalar bile bu hayatta pek çok şeyi başarabilecek konumdadırlar.  Girdikleri insanların hayatında öncelik olmak isterler. Zaten insanlar da kolay kolay Ay Burcu Koç yerine başkasını koyamaz. Dikkat çekme istekleri oldukça yüksektir. Auraları da genellikle dikkat çekicidir.

Merkür burcu İkizler!

Burcu’nun Merkür’ü İkizler.  Bu konum yine hayat dolu olmasıyla dikkat çeker. Konuşmalarıyla insanları kendilerine bağlarlar. Genellikle konuşmaları oldukça entelektüeldir. Kitap okumayı ve seyahat etmeyi çok severler. Konuşma yetenekleri oldukça başarılıdır. Zaman zaman detaylarda kaybolsalar bile ortaya çıkarttıkları işlerin güzelliğiyle dikkat çekerler.

Venüs Burcu Boğa!

Burcu’nun Venüs’ü Boğa burcunda. Yani bu kız neden sanatta bu kadar yetenekli derseniz alın size cevabı. Venüs Boğalar sanatın hemen her dalında kendilerini ispatlayabilirler. Sanat dışında bir işle uğraştıklarında bile bunu sanat haline getirebilirler. İlişkilerinde en çok önem verdikleri şey güvendir. Güvenilir insanlarla kurdukları ilişkiler onları çok mutlu eder. Çevrelerindeki her insana karşı sahiplenme iç güdüleri vardır. Ayrıca kendilerine oldukça güvenilirler ancak bunu ukalalık olarak dışa vurmazlar. Bu kadar kusur kadı kızında da olur denir ama birazcık kıskançtır bu konuma sahip kişiler.

Mars Burcu Yengeç!

Burcu Biricik’in Mars’ı Yengeç burcunda. İş hayatında duygularını ön plana koyan bir yerleşimdir. Mars’ın savaşçı gücünü bastırır. Bu konuma sahip insanlar daha çok duygu ve iç güdüleriyle hareket etmeye meyillidir. Ayrıca Mars Yengeçler’in ailelerine verdikleri değer inanılmaz seviyede yüksektir.

Satürn Burcu Oğlak!

Burcu’nun Satürn’ü Oğlak burcunda.  Bu kişiler oldukça düzenlidir. Her işlerini belli bir plan dahilinde halletmeyi başarır ve çevredeki insanları kendilerine hayran bırakırlar. Bu konuma sahip insanlar ayrıca hırslı ve azimlidirler. İstedikleri çok kısa sürelerde elde edebilirler.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir