Murat Ceylan Doğum Haritası: Sofistike Bir Boğa Burcu

Murat Ceylan Doğum Haritası: Sofistike Bir Boğa Burcu

Daha önce Survivor şampiyonlarının doğum haritalarını düzenlemiştir. Murat Ceylan şampiyon ünvanını almadı ancak pek çok şampiyondan daha fazla sevildiğine eminiz. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Murat Ceylan Doğum Haritası hazırladık.

Ay Burcu Başak!

Murat’ın Ay’ı Başak burcunda. Bu insanlar kabiliyetli, pratik ve yardımsever olmalarıyla bilinirler. Girdikleri çevrelerde bu özellikleri sebebiyle kendilerini kolayca sevdirirler. Olaylara dönem dönem duygularını bırakıp mantığıyla bakabilirler. Bu durum da çok sinirli bir insan olmalarının önüne geçer. Bazen içinden geldiği gibi davranma konusunda sıkıntılar yaşayabilir.

Murat Ceylan Doğum Haritası

Merkür Burcu İkizler!

Murat’ın Merkür’ü İkizler burcunda. İşte size harika bir konuşma yeteneği. Cümleleri özenle seçerler ve karşılarındaki insanın seviyesine kolayca inebilirler. Hayatlarını akılcı bir şekilde yaşarlar. Zaman zaman detaylarda kaybolmaları hayatlarında ufak tefek aksamalara neden olabilir.

Venüs Burcu İkizler!

Murat’ın Venüs’ü İkizler burcunda. Eşlerini seçerken entelektüel uyumu çok fazla göz önünde bulundururlar. Karşıdaki kişinin onlara bir şeyler katabileceğine inanmaları gerekmektedir. Dünyayı gezme ve dolaşma hayalleri vardır. Onları en mutlu gördüğünüz anlar sosyalleştikleri anlardır. Çoğu zaman ortamdaki birden fazla kişi Venüs İkizler konumu sahibine aşıktır.

Mars Burcu Yengeç!

Murat’ın Mars’ı Yengeç burcunda. İşte size minnoş mu minnoş insana oldukça duygusallık katan bir konum. Bu insanlar hırslarını insan ilişkilerinin önüne koymazlar. Bu nedenle istisnasız herkes onları çok sever. Zaman zaman sadece duygularıyla hareket ettiği görülebilir.

Satürn Burcu Oğlak!

Murat’ın Satürn’ü Oğlak burcunda. Bu insanlar çok disiplinlidirler. Ellerinden bir uçan bir kaçan kurtulabilir. Çalışkanlıklarıyla çevreyi kendilerine hayran bırakırlar. Bu konuma sahip kişiler derin düşünürler ve ailelerine oldukça düşkündürler. Sorumluluk duyguları çok yüksektir. Bu nedenle girdikleri en zor işlerde bile çok başarılı olurlar. Yalnız yükselişleri beklenenden yavaş olup onları yıpratabilir.

Murat Ceylan Doğum Haritası

deligomlegim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir