Rastgele

Murat Ceylan Doğum Haritası: Sofistike Bir Boğa Burcu

Daha önce Survivor şampiyonlarının doğum haritalarını düzenlemiştir. Murat Ceylan şampiyon ünvanını almadı ancak pek çok şampiyondan daha fazla sevildiğine eminiz. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Murat Ceylan Doğum Haritası hazırladık.

Ay burcu Başak!

Murat’ın Ay’ı Başak burcunda. Bu insanlar kabiliyetli, pratik ve yardımsever olmalarıyla bilinirler. Girdikleri çevrelerde bu özellikleri sebebiyle kendilerini kolayca sevdirirler. Olaylara dönem dönem duygularını bırakıp mantığıyla bakabilirler. Bu durum da çok sinirli bir insan olmalarının önüne geçer. Bazen içinden geldiği gibi davranma konusunda sıkıntılar yaşayabilir.

Merkür burcu İkizler!

Murat’ın Merkür’ü İkizler burcunda. İşte size harika bir konuşma yeteneği. Cümleleri özenle seçerler ve karşılarındaki insanın seviyesine kolayca inebilirler. Hayatlarını akılcı bir şekilde yaşarlar. Zaman zaman detaylarda kaybolmaları hayatlarında ufak tefek aksamalara neden olabilir.

Venüs burcu İkizler!

Murat’ın Venüs’ü İkizler burcunda. Eşlerini seçerken entelektüel uyumu çok fazla göz önünde bulundururlar. Karşıdaki kişinin onlara bir şeyler katabileceğine inanmaları gerekmektedir. Dünyayı gezme ve dolaşma hayalleri vardır. Onları en mutlu gördüğünüz anlar sosyalleştikleri anlardır. Çoğu zaman ortamdaki birden fazla kişi Venüs İkizler konumu sahibine aşıktır.

Mars burcu Yengeç!

Murat’ın Mars’ı Yengeç burcunda. İşte size minnoş mu minnoş insana oldukça duygusallık katan bir konum. Bu insanlar hırslarını insan ilişkilerinin önüne koymazlar. Bu nedenle istisnasız herkes onları çok sever. Zaman zaman sadece duygularıyla hareket ettiği görülebilir.

Satürn burcu Oğlak!

Murat’ın Satürn’ü Oğlak burcunda. Bu insanlar çok disiplinlidirler. Ellerinden bir uçan bir kaçan kurtulabilir. Çalışkanlıklarıyla çevreyi kendilerine hayran bırakırlar. Bu konuma sahip kişiler derin düşünürler ve ailelerine oldukça düşkündürler. Sorumluluk duyguları çok yüksektir. Bu nedenle girdikleri en zor işlerde bile çok başarılı olurlar. Yalnız yükselişleri beklenenden yavaş olup onları yıpratabilir.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Nisan 2018, 14:19

Birce Akalay Doğum Haritası: İkizler Enerjisi

Birce’yi çok seviyoruz gerek güzelliği gerek tavırları olsun onun sağlam bir takipçisiyiz. Birce Akalay 19 Haziran 1984 doğumlu bir İkizler burcu. Ancak bu İkizlerlik sadece güneş konumuyla bitmiyor Birce’nin haritası İkizler enerjisiyle dolu. Şimdi gelin PigmeLaf Sosyal İçerik Platformunda Birce’nin haritasını inceleyelim. Ay burcu Balık! Birce’nin Ay’ı Balık burcunda. Duygusallık=ay...

Devamını Görüntüle