Rastgele

Acun Ilıcalı Doğum Haritası: Hareketli ama Çalışkan

Pek çoğumuz Acun Ilıcalı hayranıyız. Onun elde ettiği başarı nelere bağlanabilir bu enerjisi nereden geliyor bunlara bakmak için gelin PigmeLaf Sosyal İçerik Platformunda Acun’un Doğum Haritasını inceleyelim.

Acun Ilıcalı 29 Mayıs doğumlu bir İkizler burcu. Bir kere enerjisinin bir kısmını buradan aldığını söylemek pek de yanlış olmaz. Ama bu enerjisini destekleyen pek çok yerleşimi daha var.

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Ay burcu Akrep!

Acun’un Ay’ı Akrep burcunda. Bu kişiler yenilemezdirler. Kendilerini hırs küpleri olarak görebilirsiniz. Ancak bunu geceleri hırsından uyuyamayan tipler olarak düşünmeyin. Hırslıdırlar ama akıllıca bir hırstır bu. Sezgileri çok gelişmiştir. Acun da toplumun ne istediğini çok güzel analiz etme yetisini bu yerleşiminden alıyor olabilir. Ayrıca bir diğer enerji sebebi yerleşimi de bu. Çünkü Ay Akrep’ler enerjisi bitmeyen insanlar olarak tanımlanmışlardır. Bu konuma sahip kişiler zor bir çocukluk geçirmek zorunda kalmış olabilirler.

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

 

Merkür burcu İkizler!

Acun’un Merkür’ü İkizler burcunda. İşte size konuşmayı en çok seven ve konuşmalarıyla kendini sevdiren bir yerleşim. Acun’un her programda aynı zamanda sunucu da olmasını çok güzel açıklıyor. Öyle ki herkese yanlış gelen bir şeyi bir Merkür burcu İkizler söylediğinde aa evet doğruymuş diyebilirsiniz. Buna ek olarak Merkür İkizler’in kendine güveni çok gelişmiştir.

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Venüs burcu Koç!

Acun Ilıcalı’nın Venüs’ü Koç burcunda. Bu konuma sahip insanlar ilişkilerinde özgürlüğe çok düşkündür. Bu insanlar enerjik ve kendine güvenlidir. Acun’un enerjisini ve başarısını en güzel açıklayan konumlardan birisi bu. Venüs Koçlar’ın erken yaşlarda evlenmesi de yine Acun Ilıcalı’da görülmüş bir durum. Hırsını daha da canlı hale getiren insanlarla bir arada olmak isterler. Hayatları boyunca yeni tatlar ararlar. Yeni yerler görmek yeni şeyler başarmak arzusuyla yanıp tutuşurlar. Aynı zamanda sevdiklerine karşı biraz maçodurlar.

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Mars burcu Yay!

Acun’un Mars’ı Yay Burcunda. Peki Acun terlikleri ve şortunun rahatıyla nasıl mı bu kadar başarılı? İşte bu sayede. Acun çalışkan bir adam ama aynı zamanda Mars Yay konumuyla rahat da bir adam. Bu kişilerin fiziksel enerjileri çok çok yüksektir. Bunu genelde spora ya da gezmeye yöneltirler. Dönem dönem gelenek ve görenekler dışında hareket edebilirler.

Fazla söze gerek yok, resim konuşuyor zaten 🙂

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Satürn burcu Boğa!

Acun’un Satürn’ü Boğa burcunda. Bu kişiler her konuda inanılmaz inatçı olabilirler. Bir şeyi elde etmek isterlerse kolay kolay vazgeçmezler. Dönem dönem yaratıcılık problemleri yaşasa bile altında kalkabilir. Her zaman planlı ilerlemeleri ve çalışkan olmalarıyla dikkat çekerler.

Dominik'teki bu nehir son bıraktığımda maviydi. Neler oluyor?

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Nisan 2018, 09:00

Bu Hafta Vizyonda Neler Var? (20 Nisan 2018)

20 Nisan Cuma günü tam tamına 11 yeni film sinemalarda seyircilerini bekliyor olacak. Film şölenine dönecek olan vizyonda bakalım hangi filmler var? Zamanda Kıvrılma Astrofizikçi bilim adamı Alexander Murry (Chris Pine), zaman ve boyutlarla ilgili birçok önemli çalışmaya imza attığı sırada bir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Birçok kişi Murry’nin öldüğünü düşünmektedir,...

Devamını Görüntüle