Acun Ilıcalı Doğum Haritası: Hareketli Ama Çalışkan

Acun Ilıcalı Doğum Haritası: Hareketli Ama Çalışkan

Başarısı nedeniyle pek çoğumuz Acun Ilıcalı doğum haritası analizlerini merak ediyoruz. Merak etmemek elde değil. Onun elde ettiği başarı nelere bağlanabilir bu enerjisi nereden geliyor bunlara bakmak için gelin şimdi dünyaya açılan Acun Ilıcalı’nın doğum haritasına göz atalım:

Acun Ilıcalı 29 Mayıs doğumlu bir İkizler burcu. Bir kere enerjisinin bir kısmını buradan aldığını söylemek pek de yanlış olmaz. Ama bu enerjisini destekleyen pek çok yerleşimi daha var.

Acun Ilıcalı Doğum Haritası

Ay burcu Akrep!

Acun Ilıcalı doğum haritası üzerinde Ay, Akrep burcunda. Bu kişiler yenilemezdirler. Kendilerini hırs küpleri olarak görebilirsiniz. Ancak bunu geceleri hırsından uyuyamayan tipler olarak düşünmeyin. Hırslıdırlar ama akıllıca bir hırstır bu. Sezgileri çok gelişmiştir. Acun da toplumun ne istediğini çok güzel analiz etme yetisini bu yerleşiminden alıyor olabilir. Ayrıca bir diğer enerji sebebi yerleşimi de bu. Çünkü Ay Akrep’ler enerjisi bitmeyen insanlar olarak tanımlanmışlardır. Bu konuma sahip kişiler zor bir çocukluk geçirmek zorunda kalmış olabilirler.

Merkür burcu İkizler!

Acun’un Merkür’ü İkizler burcunda. İşte size konuşmayı en çok seven ve konuşmalarıyla kendini sevdiren bir yerleşim. Acun’un her programda aynı zamanda sunucu da olmasını çok güzel açıklıyor. Öyle ki herkese yanlış gelen bir şeyi bir Merkür burcu İkizler söylediğinde aa evet doğruymuş diyebilirsiniz. Buna ek olarak Merkür İkizler’in kendine güveni çok gelişmiştir.

Acun Ilıcalı Doğum Haritası

Venüs burcu Koç!

Acun Ilıcalı’nın Venüs’ü Koç burcunda. Bu konuma sahip insanlar ilişkilerinde özgürlüğe çok düşkündür. Bu insanlar enerjik ve kendine güvenlidir. Acun’un enerjisini ve başarısını en güzel açıklayan konumlardan birisi bu. Venüs Koçlar’ın erken yaşlarda evlenmesi de yine Acun Ilıcalı’da görülmüş bir durum. Hırsını daha da canlı hale getiren insanlarla bir arada olmak isterler. Hayatları boyunca yeni tatlar ararlar. Yeni yerler görmek yeni şeyler başarmak arzusuyla yanıp tutuşurlar. Aynı zamanda sevdiklerine karşı biraz maçodurlar.

Mars burcu Yay!

Acun’un Mars’ı Yay Burcunda. Peki Acun terlikleri ve şortunun rahatıyla nasıl mı bu kadar başarılı? İşte bu sayede. Acun çalışkan bir adam ama aynı zamanda Mars Yay konumuyla rahat da bir adam. Bu kişilerin fiziksel enerjileri çok çok yüksektir. Bunu genelde spora ya da gezmeye yöneltirler. Dönem dönem gelenek ve görenekler dışında hareket edebilirler.

Satürn burcu Boğa!

Acun’un Satürn’ü Boğa burcunda. Bu kişiler her konuda inanılmaz inatçı olabilirler. Bir şeyi elde etmek isterlerse kolay kolay vazgeçmezler. Dönem dönem yaratıcılık problemleri yaşasa bile altında kalkabilir. Her zaman planlı ilerlemeleri ve çalışkan olmalarıyla dikkat çekerler.

Acun Ilıcalı  doğum haritası incelememiz burada bitiyor. Umarız keyifle okumuş ve merakınızı gidermişsinizdir.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir