Tuba Büyüküstün Doğum Haritası: Zarifliği ile Yengeç Burcu Kadını!

Tuba Büyüküstün Doğum Haritası: Zarifliği ile Yengeç Burcu Kadını!

Tuba Büyüküstün doğum haritası analizi, onu sevenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Özellikle başarısıyla, duru güzelliği ile onun karakterini tam olarak anlamayı kim istemez ki? Herhangi bir bilgi olmadan bile güzel oyuncunun Yengeç burcu olduğunu anlayabilirsiniz. Yengeç burcunun naifliği ve sadeliği tam olarak Tuba Büyüküstün ile görülebiliyor. Şimdi gelin hep beraber başarılı oyuncunun doğum haritasını inceleyelim.

Tuba Büyüküstün doğum haritası incelememize başlıyoruz!

Ay Burcu: Oğlak

Tuba Büyüküstün doğum haritası analizimizde onun ay burcunun Oğlak olduğunu görüyoruz. Oğlak burcu, yönetici burcu olarak düşünülür. Ay burcu Oğlak olan kişiler, tüm işlerin sonuca bağlanması odaklı çalışır. Bunun için her ne gerekiyorsa üstesinden gelmeye hazırdır. Bu insanlar için evleri, sığınacakları bir limandır. Evindeki her şey ona huzur verir. Evini düzenlerken modaya uygun davranmak yerine kendisine iyi hissettiren eşyaları tercih eder.

Ay burcu Oğlak insanlarının insan ilişkileri de saygı ve sevgi kelimeleri arasında bir yerdedir. Sevilmeyi ister ama aynı oranda saygı duyulmaktan da hoşlanır. Beğenilmekten hoşlanır ki söz konusu Tuba Büyüküstün olduğunda onu beğenmemek zaten çok zor. İnsan ilişkilerinde bir problem ile karşılaşırsa bu durumda hemen harekete geçmez. Öncelikle olayı düşünür ve sindirir. Problemi anlamak onun için tepki vermekten daha önemlidir. Bu durumda hızlı tepkiler veren insanlar onun için güvenilmez olabilir. Gönül ilişkilerinde otoriter tavırlar sergilemekten kaçamaz. Bu tavırları da bazen ilişkilerine zarar verebilir.

Merkür Burcu: İkizler

Tuba Büyüküstün doğum haritası yazımıza Merkür burcu olan İkizler ile devam ediyoruz. İkizler burcu burada güzel oyuncunun uyumlu, meraklı ve aktif zihnini etkiliyor. Öğrenmeyi tek bir kalıba sokmazlar. Öğrenmek için okur, araştırır, konuşur, dinler ve seyahat ederler. Zekâları ile beraber esprili kişilikleri de buradan kaynaklanıyor. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmeyi severler. İlgilerini bir şeyin çekmesinin ardından o konuyu öğrenmek için her şeyi yapabilirler. Tabi bu her şeyi öğrenme ve bilme isteği bazen tam aksine her şeyden uzaklaştırabilir. Olaylar karşısında sağduyulu ve mantıklı davranırlar. Merkür İkizler insanları aynı zamanda el becerileri kuvvetli insanlardır.

Tuba Büyüküstün doğum haritası

Venüs Burcu: İkizler

Venüs İkizler insanları, gönül ilişkilerine görüntüyü önemsemez. Zeka, iletişim becerisi ve espri yeteneği bir insanı onlar için çekici kılar. Partnerlerinin onlara yeni heyecanlar yaşatmasını bekler. Kıskanç ve sahiplenen partnerler Venüs İkizler insanlarının dikkatini çekmekte başarılı olamaz. Bu insanlar aynı zamanda sevgilerini zihinsel yollarla göstermeyi severler. İlişkileri de onlar için öncelikle zihinlerde uyumu yakalamalıdır.

Yaratıcılıkları ön plandadır ve el becerileri oldukça iyidir. Flört etmeyi severler. Sevmeseler bile şiir gibi tatlı ve ahenkli konuşmaları nedeniyle herkes onların flört ettiğini düşünebilir. Sosyal ilişkilerde kendisini sınırlamasa da yüzeysel olabilir.

Mars Burcu: Terazi

Tuba Büyüküstün doğum haritası Mars burcunun bize Terazi olduğunu söylüyor. Bu insanlar baskıcı ve saldırganlıktan uzaktırlar. Savaşacakları en önemli konu adalettir. Her durumda adil davranılmasını ister ve bekler. Sadece kendisi için değil bir başkasının da adaletsiz bir durumda kalmasından hoşlanmazlar. Kafasında kurduğu adımları gerçekleştiremediğinde bu insanlar huzursuz birer insana dönüşürler. Bu durumda önemli olan her zaman destektir. Başkalarından beklediği destek ile büyürler. Burada Tuba Büyüküstün gücünü onu sevenlerden alıyor diyebiliriz.

Tuba Büyüküstün doğum haritası

Jüpiter Burcu: Akrep

Tuba Büyüküstün doğum haritası analimizde sona yaklaşırken Jüpiter burcunun Akrep olduğunu görüyoruz. Bu insanların her şeye inanmasını beklemek hata olur. Bir konuda araştırmak ve olayların her detayını anlamak ister. Sezgileri oldukça kuvvetlidir. Oldukça sağlam bir sır tutucudur. Her zaman nazik ve ince tavırların insanıdır. Aksinden hoşlanmaz ama gerektiği durumlarda sert olmaktan da asla çekinmez. Tutkulu, kendilerine güvenen insanlardır.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir