Bekar Bir Hayat Yaşamanın 10 Avantajı

Bekar Bir Hayat Yaşamanın 10 Avantajı

Etrafınızda hızla evlenenlerin aksine bekarlığı savunuyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Size bu yolda geçerli daha kalıcı sebepler vermek için buradayız.

1. Bekar hayatınızda kendinize ayıracak daha fazla zamanınız olacaktır. Evlendiğinizde bu neredeyse imkansız.

2. Yapılan araştırmalara göre evli insanlarda görülen kalp ve dolaşım hastalıkları bekar insanlarda daha az görülmektedir.

3. Harika bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Kimse şimdi evlenince de olabiliriz falan demesin. Evlenince hololop kilo alıyorsunuz.

4. Evli olmadığınız için daha iyi bir iş bulabilirsiniz? Hayır diyorsanız buna kesin evlisiniz demektir. 🙂

5. Sosyal olmanın en büyük şartı kesinlikle ‘bekar’ olmaktır. Aksini iddia eden ise evlidir.

6. Horlamasız ya da birinin dürtmesi olmadan tabi ki daha iyi uykular çekmeniz mümkündür. Üstelik pazar günleri de kahvaltı ya da aktivite yapmak zorunda kalmazsınız.

7. Cebiniz sizi bağlar. Sorumluluk duygunuzun da sadece sizi bağlayacağı gibi.

8. Yalnızlıktan zevk almak sizin işinizdir. Ve sizi harika bir birey yapar. Yalnızlıktan korkmayan özgüvenli bir kadın/erkek olursunuz.

9. Bir yere bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. İsterseniz ayda bir şehir değiştirin hatta abartalım ülke değiştirin. Bağımsızlık bekarlarındır ve bekarların kalacaktır!!!

10. Kimseye bağlı hissetmezsiniz. Bir ilişkiniz yoksa tüm bekar kadınlar ya da tüm bekar erkekler sizin flörtünüz olabilir. Hala mı evlenenleri kıskanıyorsunuz?

Alex10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir