Rastgele
5 dakikada okuyabilirsiniz

Bekar Bir Hayat Yaşamanın 10 Avantajı

cool

Etrafınızda hızla evlenenlerin aksine bekarlığı savunuyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Size bu yolda geçerli daha kalıcı sebepler vermek için buradayız.

1. Bekar hayatınızda kendinize ayıracak daha fazla zamanınız olacaktır. Evlendiğinizde bu neredeyse imkansız.

2. Yapılan araştırmalara göre evli insanlarda görülen kalp ve dolaşım hastalıkları bekar insanlarda daha az görülmektedir.

3. Harika bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Kimse şimdi evlenince de olabiliriz falan demesin. Evlenince hololop kilo alıyorsunuz.

4. Evli olmadığınız için daha iyi bir iş bulabilirsiniz? Hayır diyorsanız buna kesin evlisiniz demektir. 🙂

5. Sosyal olmanın en büyük şartı kesinlikle ‘bekar’ olmaktır. Aksini iddia eden ise evlidir.

6. Horlamasız ya da birinin dürtmesi olmadan tabi ki daha iyi uykular çekmeniz mümkündür. Üstelik pazar günleri de kahvaltı ya da aktivite yapmak zorunda kalmazsınız.

7. Cebiniz sizi bağlar. Sorumluluk duygunuzun da sadece sizi bağlayacağı gibi.

8. Yalnızlıktan zevk almak sizin işinizdir. Ve sizi harika bir birey yapar. Yalnızlıktan korkmayan özgüvenli bir kadın/erkek olursunuz.

9. Bir yere bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. İsterseniz ayda bir şehir değiştirin hatta abartalım ülke değiştirin. Bağımsızlık bekarlarındır ve bekarların kalacaktır!!!

10. Kimseye bağlı hissetmezsiniz. Bir ilişkiniz yoksa tüm bekar kadınlar ya da tüm bekar erkekler sizin flörtünüz olabilir. Hala mı evlenenleri kıskanıyorsunuz?

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Haziran 2018, 18:19

Siyasi Mizahın Güldüren 12 Hali

Seçimlerde oy verme işlemi bitti. Sonuçları beklerken bir taraftan twitter üzerinden yüzleri gülümsetecek tweetler atılmaya da devam ediyor. Tabi tüm seçim süresince de eğlenceli tweetler hız kesmeden devam etmişti. Seçim sonuçlarını beklerken vakit geçirmek isterseniz diye biz bir kısmını sizin için bir araya getirdik. 1. Enes Batur’a verilen cevap 😂...

Devamını Görüntüle