Survivor 2018’in Şampiyonu Adem Kılıççı’yı Sevmek İçin 10 Neden

Survivor 2018’in Şampiyonu Adem Kılıççı’yı Sevmek İçin 10 Neden

Survivor 2017 ve 2018 yıllarının en çok yankı uyandıran isimlerinden Adem Kılıççı yani namı diğer Swordsman büyük emeğinin sonucunda Survivor 2018’in şampiyonu oldu. Adem Kılıççı 5 Mart 1986 Ağrı doğumlu bir boksör. Hatta kendisi için yazdığımız doğum haritasını incelemek için tıklayınız.

Biz PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak Şampiyonumuz Adem Kılıççı’yı çok seviyoruz. Sizin de çok sevdiğinize eminiz ama yine de sizler için Adem Kılıççı’yı Sevmek İçin 10 Nedeni yazalım istedik…

 

10- Adaletli

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

Geçen senede bu senede hiçbir zaman kimsenin haksızlığa uğramasına izin vermedi. Hatta “pilav grubunun” gazabından her zaman en yakın arkadaşı Sabriye’yi korudu.

 

9- Hırslı

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

2017 senesinde finalist olduğu koltuktan şampiyonluğu kıl payı Ogeday’a kaptıran Adem Kılıççı, Survivor’a ara vermeden bu yıl tekrar geldi ve sonunda hedefini başardı.

 

8- Başarılı

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

2017 – 2018 senesinde de istatiksel olarak çok başarılı olan Adem Kılıççı özellikle 2018 senesinde en çok oyuna çıkan yarışmacı oldu. Erkeklerin ise en başarılı ismi oldu.

 

7- Duygusal

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

Ailesine ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Ailesini Dominik’e getirme ödülünde onlarla görüşebilmek için arka arkaya ne oyunlar aldığını ve sonunda kazandığını hepimiz büyük bir keyifle izledik! ?

 

6- Sesi Güzel

Sesinin ne kadar güzel olduğunu Birleşme Partilerinde söylediği şarkılardan biliyoruz. Bize kalırsa hakkı yendi Merve Aydın yerine Adem’in kazanması lazımdı ama olsun. Şampiyon olduktan sonra katıldığı Survivor Panorama’da da söylediği Buz Kırağı şarkısıyla mest olduk. ?

 

5-Efendiliği

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

Televizyon başındaki çoğu anne ve babamızın içinin ısınmasının en büyük nedeni. Ekrandaki duruşu, herkese saygılı oluşu, kavga etmeyişi kısaca efendiliği onu şampiyon yapan en büyük etkenlerden biri.

 

4- Her Zaman Arkadaşlarının Yanında Oluşu

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz sene hiçbir zaman Sabriye’yi yalnız bırakmadı. Haksız olsa bile onu savunan, onun için adadaki herkesle kavga eden Adem belki de şampiyonluğu bu yüzden kaçırdı ama hiçbir zaman bundan pişman olmadı.

 

3- AdSem Dostluğu!

adem kılıççı sema aydemir 2018 ile ilgili görsel sonucu

Bu yılın en güzel görüntüsü kesinlikle Adem ve Sema ikilisi. Geçen sene birbirlerine en uzak iki kişiyken bu yıl adanın en yakın iki dostu oldu. Birbirlerini geçtiğimiz sene tam olarak tanıyamadıklarını söyleyen ikili şuan da çok yakın iki dostlar. Anlat Bakalım’da ki halleri özellikle bir başkaydı. ❤

 

2- Kendini Her Zaman Geliştirmesi

adem kılıççı gif ile ilgili görsel sonucu

2017 senesinde farkında olmadan da olsa birçok hata yapan Adem Kılıççı, 2018 senesinde her şekilde kendini geliştirerek geldi. Yaptığı hataları yapmadı, yüzme bilmediği için dezavantajlı düştüğü su oyunları için yüzme öğrenip geldi ve her zaman daha fazla çalıştı hep çalıştı.

 

1- ŞAMPİYON

Veeee O bir All Star Şampiyonu. Her zaman şampiyonluğa ne kadar yakışır her şeyiyle dört dörtlük bir insan derken sonunda Survivor 2018’in Şampiyonu oldu ve bizi çok mutlu etti. PigmeLaf.com olarak SMS Ödüllü Anketinde de AKFC sayesinde 1.olan Adem Kılıççı 30 sms’in sahibi olmuştu. Attığımız tüm oylar helali hoş olsun. ❤❤

Sinem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir