Rastgele

Adem Kılıççı Doğum Haritası: Tam Bir Allstar

Adem Kılıççı nam-ı değer Swordsman.Şu ana kadar hep şampiyonların doğum haritasını yayınladık ama Adem’i de es geçmek olmaz şampiyonluk ünvanını henüz olamamış olsa da her zaman şampiyon karakteri ve duruşu ortaya koymuş bir yarışmacı Adem Kılıççı. Yarıştığı sene oldukça sevilen yarışmacı Survivor 2018’de de iddiasını sürdüyor. Adem’in de güneş burcu çoğu Survivor finalistinin sahip olduğu gibi Balık! Şimdi geçelim diğer konumlarına.

Ay Burcu Oğlak!

Adem’in Ay’ı Oğlak burcunda. Bir su burcu için çok güzel bir yerleşim. Adem duygularının dengesini mantığıyla tutturmasını çok iyi biliyor. Amaçları doğrultusunda çok özverili bir şekilde çalışabilir ay burcu Oğlak’ta olan insanlar. Adem’de bu özelliği de görüyoruz. Belki de Survivor’a psikolojik anlamda en çok hazırlanan isimlerden birisi Adem. Aynı zamanda Adem’in tutarlı hareketlerini Ay burcunun Oğlak olmasına bağlayabiliriz.

Merkür Burcu Koç!

Adem’in Merkür’ü Koç burcunda.  Merkür burcu Koç’ta olan insanlar tehlikeli ve temposu yüksek sporlardan hoşlanırlar. Bildiğiniz gibi Adem boksör. Kendi için en uygun olabilecek mesleklerden birini seçmiş yani. Aynı zamanda Merkür burcu kendimizi nasıl ifade ettiğimizi de gösterir. Adem’in zaman zaman yanlış anlaşılsa bile heyecanlı konuşmalarını bu yerleşimine bağlayabiliriz.

Venüs Burcu Balık!

Adem’in Venüs’ü Balık burcunda. Şu ana kadar olan ikinci su yerleşimi bu. Venüs’ün balıkta olması Adem’e babacan bir tavır katıyor. İlk yarışmasında Sabriye’ye olan tavırlarından bunu çok rahat gözlemleyebiliyoruz. Adem kendinizi güvenerek emanet edebileceğiniz insanlardan hem de Survivor gibi bir ortamda bile.

Mars Burcu Yay!

Adem’in Mars’ı Yay burcunda. Mars’ı Yay burcunda olan insanlar dobradır. Lafını esirgemeden çekinmeden söylerler. Bu özellik Survivor’da zaman zaman başa bela olsa da Adem lafını kimseden esirgemeden yarışarak izleyenlerin sevgisini kazandı.

Jüpiter Burcu Balık!

Adem’in Jüpiter’i Balık burcunda. Haritasındaki üçüncü su yerleşimiyle Adem’in neden bu kadar merhametli biri olduğunu görebiliyoruz. Jüpiter balık burcunda insanlar diğer kişilere sessiz bir şekilde yardım ederler. Adem de tam olarak bu özelliği taşıyor ve yaptığı hiçbir iyiliği kimsenin gözüne sokmuyor.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

14 Nisan 2018, 13:16

Yay Burcu Kadını ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Sadece erkeklerin mi kötü yönleri var? “Hayır” diyenleri görmüyorum ancak oradasınız, biliyorum. Yay erkeklerinden sonra Yay burcu kadınlarını hayatınızdan uzak tutmanız gerektiğini gösteren maddelerine hazır mısınız? Başlıyoruz… 1. Dağınık! Bir insan temizlik konusunda bu kadar hassas olup aynı zamanda nasıl dağınık olabilir? İşte bu sorunun cevabı Yay burcu kadını! Dağınık...

Devamını Görüntüle