Miray Daner’in Uyarlamasında Yer Alabileceği 5 Yabancı Film

Miray Daner’in Uyarlamasında Yer Alabileceği 5 Yabancı Film

Son olarak Vatanım Sensin dizisinin Hilal’i olarak ekranlarda olan Miray Daner, yeni sezonda Bir Litre Gözyaşı ile televizyon ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor. Yeteneği ile kendine herkesi hayran bıraktıran Miray Daner’i biz sadece televizyon ekranlarında değil aynı zamanda sinema filmlerinde de görmek istiyoruz. Miray Daner’in rol alabileceği 5 film;

1. Eternal Sunshine of the Spotless Mind | Sil Baştan

Çok eski filmlerden biri olan Sil Baştan, birçok filmden daha farklı olan konusuyla ilk yayınlandığı günden bugüne kadar üzerine çektiği ilgiyi kaybetmemiştir. İki eski sevgilinin hafızalarından birbirlerine ait bölümleri sildirmesi ve sonrasındaki süreçte tekrar kaderin onlara oynadığı oyunu izlediğimiz bu filmde Miray Daner’i görmek oldukça güzel olabilir.

2. P.S. I Love You | Not: Seni Seviyorum

Biraz dram biraz eğlenceli olan bu filmdeki kadın karakter eşini kaybediyor ve beklemediği şekilde ölen eşinden notlar almaya devam ediyor. Birçok duyguyu yaşayan bu kadın karakteri yeteneği ile Miray Daner çok iyi canlandırabilir.

3. One Day | Bir Gün

Farklı hikayelerin ve farklı karakterlerin kadını olan Miray Daner için Bir Gün isimli filmde harika bir seçim olacaktır. Birbirinden farklı karakterlerin tanışması ile başlayan film her senenin 15 Temmuz’unda buluşmaları ile ilerliyor. Farklı bir tat ve aşkın olduğu filmi izlemediyseniz, kesinlikle izlemelisiniz. Miray Daner’in bu karakteri nasıl da canlandırabileceğini göreceksiniz.

4. The Notebook | Not Defteri

Efsanelerin, efsanesi! Senelerin filmi olan harika bir aşk filmi! Tabi ki dram türünde ve tam anlamıyla Miray Daner’i görmek isteyebileceğimiz bir film.

5. Jeux d’enfants | Cesaretin Var mı Aşka?

Miray Daner’in eşsiz yeteneğine güvenerek, farklı konuları olan filmleri seçtik. Cesaretin Var Mı Aşka? ismiyle gönüllerimizde yer edinen bu aşk filminde sadece Miray Daner değil Boran Kuzum’u da görmek, harika olacaktır. ❤

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir