Lanetli Olduğuna İnanılan 5 Tablo

Lanetli Olduğuna İnanılan 5 Tablo

Uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan,güzelliği ile bizi büyüleyen,hangi duvara asmış olursak olalım o ortamı renklendiren tabloların lanetli olabileceklerini düşündüğünüz oldu mu? Bu listede yer alan tabloların pek çoğuna aşina olduğumuz gibi haklarında söylenenlerde bir o kadar tüyler ürpertici. Gerçekliğinden emin olunmasa da şehir efsaneleri gibi kulaktan kulağa yayılmış görünüyor. Bizler de PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak haklarında söylenenlerle tüyler ürperten tabloları sizler için derledik.

UYARI: İçerik rahatsız edici olabilir.

1.Lo Chang Peng’in Tablosu

Tayvanlı bir ressama ait olan bu tabloya uzun süre bakılmaması gerektiği söylenmektedir. Uzun süre bakanlarda sinirsel ve ruhsal bozukluklara yol açtığı söylenmektedir.

2.Bernardo de Galvez Tablosu

Otel’in kurucusuna ait olan bu tablonun etrafında dolaşan insanları gözleri ile takip ettiği söylenmektedir. Bazı korku filmi sahnelerinde de karşımıza çıkan bu görüntünün gerçek olmasının yanı sıra ihtimalinin olmasını düşünmek bile tüyler ürpertmeye yetiyor.

3.Çocuk ve Bebek Tablosu

Bu tablonun kime ait olduğu bilinmemektedir.Bu tabloda yer alan küçük çocuğun ve oyuncağının zaman zaman tablodan çıkıp etrafta dolaştığı söylenmektedir. Tamam,pek inandırıcı gelmese de inananlar bir hayli fazla.

4.Driskill Otelinde Bulunan Tablo

Driskill Otelinin lobisinde bulunan bu tablo yoğun şikayetler sonucu 5.kata taşınmıştır.Şikayet edilmesinin nedeniyse tabloya bakanların baş dönmesi yaşadıkları ve kendilerini hasta hissettiklerini söylemeleridir.

5.Aynaya Bakan Venüs Tablosu

Listede yer alan en tüyler ürperten hikaye belkide bu olabilir. Bu tablaya sahip olanlar nedeni belirlenemeyen bir şekilde hayatlarını kaybetmişlerdir. Hiçbir müze bu tabloyu kabul etmemektedir.

Sedalizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir