İkizler Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

İkizler Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Bir varmış bir yokmuş zamanın birinde şizofreniye en yakın burç doğmuş. Merak edenlere söyleyelim tabi ki; İkizler Burcu Erkeği. Yarattıkları imajın daha da fazlası olan bu adamlardan uzak kalmak için size 100000 sebep yazabiliriz ancak çok uzun olacağı için şimdilik ilk 10 maddeyi yazalım. İkizler burcu erkeği olanlar sinirlenecekse okumasın. Başlıyoruz…

1- Şizofren!

Hayatınızda bir şizofren eksiği varsa alın işte bu adamlar onun için var. İtiraz kabul etmiyorum. İstatistiklerin de sonucuna bakıldığında şizofreni hastalarının bir çoğu İkizler burcundan çıkıyormuş. Biz yalan dolan konuşmuyoruz. Şizofren bir adamla olmak istemiyorsanız; burcunu duyduğunuz an ona kardeşim diyerek uzaklaşın.

2- Yalan kelimesinin mucidi!

Zeki adamlar oldukları için yalanları öyle kolay anlaşılmaz ama 10 lafından 9’u yalan olabilir. O sona kalan bir doğrusu da zaten pek önemli olmaz. Yalanını yakalarsanız da ki yakalanırlar asla onu haksız çıkaramazsınız. Buyrun şiddetli bir kavgaya…

3- Çift karakterli!

Sizi bugün sevecek ama yarın sevmeyebilir. Bazı anlar olur ki size selam vermez. Bazen de “Bu adam benim için ölüyor!” diyebilirsiniz. Bu ruhsal durumları bir gün içinde değil bir saat içinde de değişebilir.

4- Eğlence düşkünü!

Deli gibi sizi kıskanır ve hayatınızı burnunuzdan getirir ancak kendisi eğlenceden eğlenceye koşabilir. Çünkü o erkek! Yani kendisi böyle düşünüyor.

5- Kıskanç manyaklar!

Bir adam ne kadar kıskanabilir ki? Bu sorunun cevabını size vereceklerdir. 2018 yılında sizi eve kapatabilir. Marketteki adamla konuştuğunuz için de evi terk edebilir.

6- Tek eşliliğe karşı!
İkizler Burcu Erkeği

Her an her yerde flört edebilir. Eski sevgilisi ile konuşabilir ve asla bu durumda kendisi suçlu çıkmaz. Vardır yahu bir sebebi. Siz ona bağımlı olacaksınız ama o size olmayabilir. Hem ne var canım? diyerek yırtmaya çalışır. Sizi ikna edemiyorsa da kaçar.

7- Şiddete meyilli!
İkizler Burcu Erkeği

Şizofreni hassaslığından olsa gerek ne yazık ki şiddete meyilli oluyor. Sinirleriyle bir dünya markası olan bu adamların da haliyle her tartışmayı delirerek bitirmesi kaçınılmaz oluyor. Size zarar vermiyorsa kendine zarar verir ya da etrafı kırıp döker. Hala mı İkizler? O zaman devam ediyoruz…

8- Çenebaz!
ikizler burcu aşk

Allahu Ekber! Bir sus be adam! Asla susmazlar. Sürekli ama sürekli konuşurlar. Çeneleri ile tavlayamayacakları kadın sayısı azdır. Süslü lafları asla bitmez. İsteğini yaptırma konusunda da bu yüzden çok iyidirler. Bu özellikleri ile de sizi haksız çıkarmaları mümkündür. O istemiyorsa asla onunla tartışamazsınız.

9- Dinletir ama dinlemez!
ikizler burcu erkeği

Sürekli anlatır ve onu anlamanızı ister ancak kendisi sizi dinlerken odaklanmaz. Ne söylediğinizi sorun ve cevabına bakın. Ya yuvarlak cevap verir ya da konuyu değiştirir.

10- Kararsız!
kararsız ikizler burcu erkeği

Bu madde çok genişletilebilir. İnsanlar konusunda ya da renk konusunda ya da alışveriş konusunda yani her konuda kararsızdırlar. Bu yüzden sizi severken aslında diğer seçenekte de aklı kalır. Emin olmak ister ama emin olmak gibi bir özellik bu adamlara eklenmemiştir.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir