Kadınlarda Zevki Artıran ve En Çok Tercih Edilen 7 Seks Pozisyonu

Kadınlarda Zevki Artıran ve En Çok Tercih Edilen 7 Seks Pozisyonu

Seks pozisyonlarından en çok tercih edilen ve kadının orgazmını kolaylaştıranları sizler için derledik.

  • Kovboy Pozisyonu

 

 

Yatakta, masa üzerinde ve ya düz bir zeminde erkek uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturarak vajinal birleşmeyi sağlar. Burada hızı ve derinliği kadın belirler. Birleşme esnasında kadın ellerini erkeğin göğsüne koyarak destek alabilir ya da erkek kadının vajinasına dokunarak uyarılmayı ve zevki artırabilir.

 

  • Kucaklama Pozisyonu

 

 

Erkek kadını kucağına alarak oturur. Bu pozisyonda hızı ve derinliği erkek belirlese de kadınların orgazm oluşunu kolaylaştıran bir pozisyondur. Kadın ve erkek birbirine sarılarak ve öpüşerek yaşadıkları hazzı duygusal anlamda artırabilir ve iki tarafında fazlaca zevk almasına neden olabilir.

 

  • Misyoner Pozisyonu

 

 

Kadın uzanır ve bacaklarını hafifçe açar. Erkek kadının üzerine uzanarak vajinal birleşmeyi sağlar. En temel seks pozisyonu sayılan Misyoner Pozisyonu partnerlerin birbirine en yakın olduğunu an olarak geçer ve kadınlar tarafından çok tercih edilir. Burada hızı ve derinliği yine erkek belirler. Ancak kadın eliyle vajinasına dokunarak kendini daha çok uyarabilir.

Misyonere benzeyen başka bir pozisyon daha vardır. Kadın yine burada uzanır ve bacaklarını yukarı kaldırır. Erkek kadının üzerine uzanarak birleşmeyi sağladıktan sonra kadın bacaklarını erkeğin omzuna bırakır. Misyonerden pek farkı yok gibi görünse de bu pozisyonda birleşme daha derinlere ulaşır.

 

  • Kaşık Pozisyonu

 

 

Erkeğin kadına arkadan sarıldığı bir pozisyondur. Kadın bir bacağını hafifçe kaldırarak erkeğin birleşmeyi gerçekleştirmesini sağlar. Kadın yukarıda kalan bacağını erkeğin üzerine atarak eliyle kendini uyarabilir. Derinliğin çok olmadığı bu pozisyonda hızı erkek belirler.

 

  • Kelebek Pozisyonu

 

 

Burada kadın masa, koltuk, tezgah ya da yatağın uç kısmına oturur ve geriye doğru uzanır. Erkek ayakta durur. Erkek kadının kalçalarından kavrayarak birleşmeyi sağlar. Kadın bacaklarını erkeğin omzuna bırakabilir ya da havada tutabilir. Derinliği çok olan bu pozisyonda hızı erkek belirler.

 

  • Sarmal Pozisyon

 

 

Misyonere oldukça benzeyen bu pozisyonda kadın uzanır, erkek üzerine uzanarak birleşmeyi sağlar. Kadın bacaklarını kaldırarak erkeğe sarar. Bu pozisyon derinliği artırır ve derinliği artırmak kadının elindedir. Ancak hızı erkek belirler.

 

  • Köpek Pozisyonu

 

 

En çok tercih edilen pozisyonlardan biridir. Kadın karnının üzerine uzandıktan sonra ellerinden destek alarak doğrulur ve bacaklarını kırarak köpek duruşu sergiler. Erkek arkasına geçerek vajinal birleşmeyi sağlar. Derinliğin yoğun olduğu bu pozisyonda hızı erkek belirler.

pigmex

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir