Rastgele

Friends Dizisi Karakterlerinin Burç Analizi

Friends hala pek çok insanın favori dizisi. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Friends dizisi karakterlerinin burçlarını tahmin ettiğimiz bir yazı hazırladık. Umarız beğenirsiniz. Friends Dizisi Karakterlerinin Burç Analizi sizlerle.

Ross-Terazi

Ross’un aşk hayatına bakınca onun tam bir terazi burcu olduğunu görebiliyoruz. Bu kadar boşanma ve evlenmeyi kolay kolay başka burç yapamazdı zaten. Kendisi aşka aşık bir insan.

Monica-Boğa

Monica’nın burç yorumunu en çok mesleğine bakarak yaptık. Zamanında sahip olduğu kilolar da onun bir Boğa burcu olabileceğinin ibaresini taşıyor. Ayrıca çalışkanlığı ve anaçlığı da onun Boğa burcu olduğunu doğruluyor. Yine de Koç burcu özellikleri de taşıdığını inkar edemeyeceğiz.

Chandler-Yengeç

Evet bağlanma konusunda bazı sıkıntılar yaşamış ama Chandler duygusal tavırlarıyla tam anlamıyla Yengeç özelliklerini taşıyor. Zaten Monica ile uyumlarının en kritik noktalarını Yengeç burcu olmasına bağlıyoruz. Ancak şunu atlamayalım Chandler’ın sıkıcı bir işte çalışmasına ve hayatında her şeye rağmen bir düzen barındırmasına bakacak olursanız mutlaka Başak etkisi de taşıdığını görebilirsiniz.

Phoebe-Balık

O karmaşık duygusal dünyası, her şeye gösterdiği hassasiyeti ve psişik kuvvetleriyle Phoebe su götürmez bir Balık burcu. Kendine bunca güven duymasını da haritasında bir miktar Aslan etkisi olduğuna inanarak açıklıyoruz. İnsanları çevresine toplama gücü çok yüksekti bunu da Aslan&Balık kombinasyonuna bağlıyoruz.

Joey-Aslan

Yalnız Joey tam bir Aslan ama onun da üzerinde bir balık etkisi taşıdığını söylemeden geçemeyiz. Ayrıca Joey Tribbiani çapkınlığında birinin Venüs’ü mutlaka İkizler’dir diyoruz. Joey’in tamamen kendi içinden gelen ve engellenemeyen bir karizması var. Bu karizma yalnızca Aslan burçlarına özeldir.

Rachel-İkizler

Aslında dizide Rachel’ın doğum gününün 5 Mayıs olduğuna yani Rachel’ın Boğa burcu olduğuna dair bir konuşma geçiyor. Bu tabiki bir tesadüf ancak Rachel’ın İkizler olduğu gerçeğinin yanında o güzelliğinde bir Boğa burcu etkisi olmadığını inkar edemeyiz. Ama daima kafası karışık halleri ve son anda vazgeçişleri ile Rachel tam bir İkizler.

Friends Dizisi Karakterlerinin Burç Analizi bu şekildeydi.

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Mayıs 2018, 19:59

Özge Özpirinçci’nin Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretim hayatını İstanbul’da tamamlayan Özge Özpirinçci lise hayatını Amerika Birleşik Devletlerinde tamamladı. Sonrasında Sabancı Üniversite’sinde Yönetim Bilimleri bölümünden mezun oldu. Özge Özpirinçci’yi ilk olarak bir zamanların fenomen dizisi Kavak Yelleri’nde ufak bir rolle gördük, sonrasında doğal ışığı ve...

Devamını Görüntüle