Rastgele

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in Filmi: Başka İhtimal

love

24 Ağustos 2018'de eklendi

Uzun süredir ekranlarda görünmemeyi tercin eden Engin Akyürek ve son olarak Vatanım Sensin dizisi ile ekranlarda gördüğümüz Bergüzar Korel bir filmde buluştu. Adı Başka İhtimal olan bu filmin çekimleri Temmuz ayında başladı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.  Çekimleri Temmuz’da başlayan film Kasım ayında vizyona girecek.

Filmde Engin Akyürek, yakışıklı ve başarılı bir reklam yönetmenini canlandırırken Bergüzar Korel ise bir yönetici olarak çalışan kariyerli bir kadına hayat verecek. Aralarında tutkulu bir aşkı canlandıracakları filmden daha fazla bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yan yana olduklarında müthiş bir uyumun canlı örneği olan bu çiftin filmini merakla bekliyoruz. 😍

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Ekim 2018, 12:58

Cadılar Bayramı İçin İzleyebileceğiniz Film Önerileri

Biliyoruz biliyoruz tabi ki Cadılar Bayramı bizim geleneğimiz değil. Ancak pek çoğumuzun ilgisini çeken bir etkinlik olarak bakabiliriz. Eee biz sokaklara şeker toplamaya çıkmayacağımıza göre o akşam izlemek için sizi film listesi hazırladık. Keyifli izlemeler! 1)Halloweentown(1998) Cadılar bayramında nostaljik hissetmek istemez misiniz? O zaman bu fırsatı kaçırmayın. Listenize bu filmi...

Devamını Görüntüle