Rastgele

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in Filmi: Başka İhtimal

love

24 Ağustos 2018'de eklendi

Uzun süredir ekranlarda görünmemeyi tercin eden Engin Akyürek ve son olarak Vatanım Sensin dizisi ile ekranlarda gördüğümüz Bergüzar Korel bir filmde buluştu. Adı Başka İhtimal olan bu filmin çekimleri Temmuz ayında başladı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.  Çekimleri Temmuz’da başlayan film Kasım ayında vizyona girecek.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gvkn6ivQRhE[/youtube]

Filmde Engin Akyürek, yakışıklı ve başarılı bir reklam yönetmenini canlandırırken Bergüzar Korel ise bir yönetici olarak çalışan kariyerli bir kadına hayat verecek. Aralarında tutkulu bir aşkı canlandıracakları filmden daha fazla bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yan yana olduklarında müthiş bir uyumun canlı örneği olan bu çiftin filmini merakla bekliyoruz. 😍

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Mayıs 2018, 17:24

HellTown Kasabası Gerçek Mi?

Hükümet tarafından kırk yıl önce boşaltılan ve günümüzde de girilmesi yasak olan,tüyler ürpertici HellTown kasabasını PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak ele alacağız. Kasaba ve yaşanılan olaylar gerçektir. Tüyler ürperten ve kimsenin girmek istemeyeceği bu kasaba Amerika\Ohio’da bulunmaktadır. Bu kasabada paranormal olaylar mı oluyor,satanist grubu mu yoksa lanetli bir yer mi...

Devamını Görüntüle