Rastgele

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in Filmi: Başka İhtimal

love

24 Ağustos 2018'de eklendi

Uzun süredir ekranlarda görünmemeyi tercin eden Engin Akyürek ve son olarak Vatanım Sensin dizisi ile ekranlarda gördüğümüz Bergüzar Korel bir filmde buluştu. Adı Başka İhtimal olan bu filmin çekimleri Temmuz ayında başladı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.  Çekimleri Temmuz’da başlayan film Kasım ayında vizyona girecek.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gvkn6ivQRhE[/youtube]

Filmde Engin Akyürek, yakışıklı ve başarılı bir reklam yönetmenini canlandırırken Bergüzar Korel ise bir yönetici olarak çalışan kariyerli bir kadına hayat verecek. Aralarında tutkulu bir aşkı canlandıracakları filmden daha fazla bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yan yana olduklarında müthiş bir uyumun canlı örneği olan bu çiftin filmini merakla bekliyoruz. 😍

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Nisan 2018, 14:53

Bir Aldanış Ritüeli: Dünyaya bir daha mı geleceksin? Ye yiyebildiğin kadar!

– Biliyor musun? Herkes sağlıklı olsaydı ne olurdu? Sağlık para getirmiyor. Sizce de son yıllarda karşımıza en çok çıkan, birçoğumuzun hayatına giren ya da birçoğumuzun sorumluluk almaktan korktuğu başlık ” Sağlıklı Beslenme ” değil mi? Televizyonlar, dergiler ve sosyal medya sürekli bu konuya değinir oldu. Önemli yerlerin altı çizildi. Ancak...

Devamını Görüntüle