Rastgele

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in Filmi: Başka İhtimal

love

Uzun süredir ekranlarda görünmemeyi tercin eden Engin Akyürek ve son olarak Vatanım Sensin dizisi ile ekranlarda gördüğümüz Bergüzar Korel bir filmde buluştu. Adı Başka İhtimal olan bu filmin çekimleri Temmuz ayında başladı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.  Çekimleri Temmuz’da başlayan film Kasım ayında vizyona girecek.

Filmde Engin Akyürek, yakışıklı ve başarılı bir reklam yönetmenini canlandırırken Bergüzar Korel ise bir yönetici olarak çalışan kariyerli bir kadına hayat verecek. Aralarında tutkulu bir aşkı canlandıracakları filmden daha fazla bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yan yana olduklarında müthiş bir uyumun canlı örneği olan bu çiftin filmini merakla bekliyoruz. 😍

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Nisan 2018, 13:30

Az Kişi Tarafından Bilinen 10 Şahane Dizi

Dizi izlemeye hepimiz bayılıyoruz. Breaking Bad, Game of Thrones, La Casa De Papel şahane diziler ama herkes de izliyor be kardeşim. E haliyle bazen popüler dizilerden sıkılıp, daha farklı bir şeyler izlemek istiyoruz. Sizin için ortamlarda ”Yeni bir diziye başladım süper” demelik belki de sadece kendinize saklamak isteyeceğiniz az kişi...

Devamını Görüntüle