Rastgele
3 dakikada okuyabilirsiniz

Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın Dizisi Şahin Tepesi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz sezon Vatanım Sensin dizisinin Leon’u olarak gönülleri fetheden Boran Kuzum ve son olarak Söz dizisinde Bahar olarak severek izlediğimiz Aybüke Pusat bu sezon bir araya geliyor. Ay Yapım tarafından bir dizide buluşan ikilinin dizisi Şahin Tepesi, bir süre kanal bulamadığı haberleri ile gündeme geldi ancak son olarak ATV ekranlarında izleyici ile buluşacağı duyuruldu.

Yayınlanan görseller ile bekleyenlerde eski bir dokuyu anımsatan dizide iki kadının güç savaşını ve arada kalan iki gencin aşkını izleyeceğiz. Flashbackler ile geçmişi de beraberinde götürecek olan dizinin senaryo ve cast çalışmaları özenle hazırlandı. Melek Gençoğlu’nun senaryosunu yazdığı dizinin yönetmeni de adını sıkça duyuran Hilal Saral olacak.

Güzel bir dizi olduğunun sinyallerini veren dizinn kadrosunda Zerrin Tekindor, Leyla Tanlar, Mustafa Mert Koç, Esra Dermancıoğlu ve Ebru Özkan gibi isimlerde yer alıyor. Özenle hazırlanan dizinin dün ilk tanıtım fragmanı da yapımcısı Ay Yapım tarafından yayınlandı. Fragmanıyla ilgileri üzerine çekmeyi de başardı.

Dizinin yapımcısı Ay Yapım tarafından yayınlanan Şahin Tepesi’nin ilk fragmanı:

Başlıklar: , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Nisan 2018, 20:39

Şahsiyet: Çünkü Nevra Beni Anlıyor

puhutv‘nin kalite kokan muhteşem yapımı Şahsiyet‘in 2.bölümü hakkında konuşmaya, 1.bölümde olduğu gibi en sevdiğim cümlelerden biri ile başlamak istiyorum.     Nevra ve Çabası Kafasına sıkılmış bir adamın alnının ortasında ismi yazan Nevra‘nın hali sizinde içinizi acıttı mı? Tam pes edip kendini bunalıma sokmuştu ki bir anda kendini kendiyle oyun...

Devamını Görüntüle