Rastgele

Amy Adams’lı Mini Dizi Sharp Objects’ten Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Gone Girl’ün yazarı Gillian Flynn’in aynı adlı romanından uyarlanan Amy Adams’lı mini dizi Sharp Objects’ten tanıtım fragmanı yayınlandı.

Amerikalı yazar Gillian Flynn‘in 2006 yılında yayımlanan ilk romanından uyarlanan ve başrolünde Amy Adams‘ın yer aldığı mini dizi Sharp Objects‘ten tanıtım fragmanı yayınlandı. 8 bölümden olarak tasarlanan mini dizinin yaratıcılığını, UnREAL ile tanınan Marti Noxon yapıyor. HBO ekranlarında yayınlanacak dizinin tüm bölümlerini, şu sıralarda ikinci sezon çekimleri devam eden bir başka HBO dizisi Big Little Lies‘ı yöneten Jean-Marc Vallée yönetti.

Dizinin konusuna gelecek olursak;

Kendisine zarar verdiği için yıllarca akıl hastanesinde kalan Camille (Amy Adams), bir adli muhabirdir ve iki küçük kızın cinayetini araştırmak için memleketi Wind Gap, Missouri’ye geri döner. Görevi dolayısıyla aralarında zarar verici bir ilişki bulunan, her şeyin kusursuz olmasını isteyen, küçük kasaba sosyetesinin üyesi annesi Adora’nın (Patricia Clarkson) yanına dönmek zorunda kalan Camille, hafızasından silip atmaya çalıştığı çocukluk trajedileriyle ve şımarık üvey kardeşi Amma (Eliza Scanlen) ile yeniden yüzleşecektir.

Amy Adams’lı Mini Dizi Sharp Objects’ten Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Daha önce Dark Places and Gone Girl romanları sinemaya uyarlanan Flynn, Sharp Objects’in de rahatsız edici sürprizlere sahip olduğunu söyledi. Ancak özellikle bu romanının televizyonun sağladığı ekstra gösterim süresine ihtiyacı olduğunu belirtti.

“Bir korku filmine dönüştürülüp, özünü kaybedeceğinden endişe ediyordum. Romanın gizemi Camille’in kim olduğu kadar, bu kasabada daha önce ne olduğu ve cinayetlerle de ilgili.”

Projeyle ilgili konuşan Marti Noxon, Wind Gap’in çalkantılı dünyasına giriş yapmanın oyuncular için de kolay olmadığı söyledi ve ekledi; “Bence Amy’nin o karakteri taşıması onun için ağır bir yüktü.”

Sharp Objects, önümüzdeki Temmuz ayında yayın hayatına başlayacak.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Nisan 2018, 10:17

Bir Ankara Polisiyesi: Behzat Ç.

Bir dizi düşünün; çekim kalitesi mükemmel değil, argo fazlaca var, hızlı çekilmiş sahnelerde mevcut ve lüks semtlerde çekilmiyor. Üstelik merkezi İstanbul değil. Herkes iyi değil ya da iyilerin kazandığı bir yer de yaşamıyorlar. Biraz kötü biraz iyi yani ne siyah ne beyaz aslında çoğu kez gri. Başrollerin yani karakterlerin arasında...

Devamını Görüntüle