Rastgele

Amy Adams’lı Mini Dizi Sharp Objects’ten Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Gone Girl’ün yazarı Gillian Flynn’in aynı adlı romanından uyarlanan Amy Adams’lı mini dizi Sharp Objects’ten tanıtım fragmanı yayınlandı.

Amerikalı yazar Gillian Flynn‘in 2006 yılında yayımlanan ilk romanından uyarlanan ve başrolünde Amy Adams‘ın yer aldığı mini dizi Sharp Objects‘ten tanıtım fragmanı yayınlandı. 8 bölümden olarak tasarlanan mini dizinin yaratıcılığını, UnREAL ile tanınan Marti Noxon yapıyor. HBO ekranlarında yayınlanacak dizinin tüm bölümlerini, şu sıralarda ikinci sezon çekimleri devam eden bir başka HBO dizisi Big Little Lies‘ı yöneten Jean-Marc Vallée yönetti.

Dizinin konusuna gelecek olursak;

Kendisine zarar verdiği için yıllarca akıl hastanesinde kalan Camille (Amy Adams), bir adli muhabirdir ve iki küçük kızın cinayetini araştırmak için memleketi Wind Gap, Missouri’ye geri döner. Görevi dolayısıyla aralarında zarar verici bir ilişki bulunan, her şeyin kusursuz olmasını isteyen, küçük kasaba sosyetesinin üyesi annesi Adora’nın (Patricia Clarkson) yanına dönmek zorunda kalan Camille, hafızasından silip atmaya çalıştığı çocukluk trajedileriyle ve şımarık üvey kardeşi Amma (Eliza Scanlen) ile yeniden yüzleşecektir.

Amy Adams’lı Mini Dizi Sharp Objects’ten Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Daha önce Dark Places and Gone Girl romanları sinemaya uyarlanan Flynn, Sharp Objects’in de rahatsız edici sürprizlere sahip olduğunu söyledi. Ancak özellikle bu romanının televizyonun sağladığı ekstra gösterim süresine ihtiyacı olduğunu belirtti.

“Bir korku filmine dönüştürülüp, özünü kaybedeceğinden endişe ediyordum. Romanın gizemi Camille’in kim olduğu kadar, bu kasabada daha önce ne olduğu ve cinayetlerle de ilgili.”

Projeyle ilgili konuşan Marti Noxon, Wind Gap’in çalkantılı dünyasına giriş yapmanın oyuncular için de kolay olmadığı söyledi ve ekledi; “Bence Amy’nin o karakteri taşıması onun için ağır bir yüktü.”

Sharp Objects, önümüzdeki Temmuz ayında yayın hayatına başlayacak.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Nisan 2018, 17:00

Siyah Beyaz Aşk 24. Bölüm: Kim Haklı?

Eveeet, bir Siyah Beyaz Aşk bölüm hatırlatması, naçizane analizi ile karşınızdayım. Bölümün başından başlayıp sonuna doğru olayları anlattığım yazıdan ziyade en can alıcı noktaları konuştuğumuz bir yazı olacak sevgili AsFer severler 🙂   Tabi ki en başta herkesin eriyip bittiği,benim gözlerimde kalp emojisi ile izlediğim Aslı ve Ferhat yatak odası...

Devamını Görüntüle