3 2 1… Kayıt! La Casa de Papel 3. Sezon

3 2 1… Kayıt! La Casa de Papel 3. Sezon

Sosyal Medyayı kasıp kavuran aylarca en çok konuşulanlar arasında olan ve çoğumuzun hayatına Netflix ile giren La Casa de Papel’in 3. sezonuna dair ilk paylaşım geldi. 2019 yılında yayınlanacak olan La Casa de Papel 3. Sezon için izleyenleri şimdiden sabırsızlanmaya başlamış durumda.

Netflix Türkiye’nin Twitter üzerinden La Casa de Papel 3. Sezon için ilk paylaşımı;

Resim ve videonun geldiği 3. sezon’a kısa bir bakış attığımızda ekibin tekrar bir araya gelirken aynı zamanda aralarına yeni isimlerinde katıldığını görüyoruz. Bu kez bir araya gelirken ortada soygundan çok daha büyük planlar var. Bunları hep birlikte izleyeceğiz.

Profesör lakabını kullanan bir adam büyük bir soygun için start veriyor. Tarihin en büyük soygunu için kolları sıvayan Profesör, Tokyo, Nairobi, Rio, Berlin, Helsinki, Oslo, Denver ve Moskova ile sekiz kişilil bir ekip oluşturuyor. Ve her biri farklı yeteneklere ve zekalara sahip olan bu soygun ekibi tarihin en büyük soygununu yapmak için harekete geçer.

Sıradışı bir soygun ile hayatımıza giren La Casa de Papel’in eski bölümlerinde rol alan Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Alba Flores gibi isimler 3. sezonda tekrar rollerine dönüyorlar. Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernando Cayo ve Rodrigo de la Serna ise kadronun yeni isimlerinden olacak.

Her ne kadar ilk paylaşım desek de aslında 18 Nisan’da dizinin resmi hesabı 3. sezonu duyurduktan sonra Netflix İspanya’ya selam çakmıştı. Sonrasında ise Netflix, Youtube hesabından La Casa de Papel 3. Sezon için minik bir tanıtım gelmişti. Bununla ilgili yaptığımız haberi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kübra Çoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir