10 Kelime ile Tolga Sarıtaş

10 Kelime ile Tolga Sarıtaş

Söz dizisinin Yavuz Üsteğmen’i karakterine hayat veren yakışıklı ve yetenekli oyuncu Tolga Sarıtaş‘ı anlatmaya kelimeler yetmez. Evet, gerçekten onu kısaca anlatmak oldukça zor. Ancak Pigmelaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak onun doğum gününde 10 kelime ile Tolga Sarıtaş’ı anlatmayı bir deneyeceğiz. ?

1. Samimi

Herkes mi samimi ya? diyecek olabilirsiniz. Herkes için bu kelime kullanılıyor olabilir ancak söz konusu Tolga Sarıtaş olduğunda bu durum canlı bir örnek haline geliyor. Samimiyetini sadece insanlara karşı değil yaptığı işe karşı bile görebilirsiniz.

2. Olgun

 

Sürekli ama sürekli ondan genç yetenek diyerek bahsediliyor ancak Tolga Sarıtaş bu piyasada kendinden çook büyük olan insanlardan bile daha olgun. Şımarık değil. İşlerini de duruşunu da gayet güzel gerçekleştiren harika bir adam. ?

3. Çalışkan

Dur durak bilmeden yükselmesinin ardındaki en büyük sebeplerden bir tanesi kesinlikle çalışkan olmasıdır. Özellikle Söz dizisinde izlediğimiz Yavuz karakterinin oluşma aşamasında belki çoğu oyuncunun yorulup bırakacağı yerde bu karaktere sıkıca sarıldı. Neredeyse bir askeri eğitim aldı. Bir asker neleri görebilir diye en ince şekilde tahlil etmeye çalıştı ve sonuç gördüğünüz üzere muazzam! Tüm bunların sebebi tabi ki çalışkanlık!

4. Yetenekli

[WPGP gif_id=”10226″ width=”600″]

Eh hazır yükselmesi derken bir sonraki madde de yetenek olmalıydı. Çünkü adamın inanılmaz bir yeteneği var! Yani çalışkanlık ve yeteneği bir araya getirince her halükarda bir onu tanıyacakmışız zaten.

5. Yakışıklı

Evet, tamam yetenek ve çalışkanlık onu buralara getirdi ama ya yakışıklılığı! ? İnkar edilemez bir duruşu var adamın.

6. Gülüşü güzel!

[WPGP gif_id=”10238″ width=”600″]

Bir adam ne kadar güzel gülebilirse bu adam o kadar güzel gülüyor. Gülmüyor yahu şiir yazıyor diyerek olayı iyice romantizme bağlayabiliriz. İnkar edilemez bir diğer gerçekte işte Tolga Sarıtaş’ın şiir yazdıracak olan gülüşü! ?

7. Karizmatik

Yetmiyor efendim. Adamı övmüyoruz! Asla bunu kabul etmeyiz. Biz gerçekleri söylüyoruz! Bu adama karizmatik değil diyeni gerçek bir yalan makinesine tabii tutsak, makine patlar. Tolga Sarıtaş karizması diye bir gerçek var! Ama ne gerçek! Ah bir de o karizma Yavuz Üsteğmen oluyor ya! Allahu Ekber! ❤

8. Mütevazi

[WPGP gif_id=”10241″ width=”600″]

Adam inanılmaz bir adam! Tüm bu özellilere sahip olmak yetmiyor bir de nasıl mütevazi efendim nasıl tatlı! Ya sen nerden geldin? Annen seni şeker hamuruyla mı örttü ne yaptı? Maşallah diyelim nazarımız değecek. ?

9. İnce düşünceli!

[WPGP gif_id=”10233″ width=”600″]

Ya övme artık! diyorsanız bile üzgünüz. Gerçekten bir doğa harikası ile karşı karşıyayız! Efendim kendisi yakışıklı, karizmatik, çalışkan ve yetenekli olmakla yetinmiyor bir de dünyanın en ince düşünceli adamı! Birini kırmaktan gerçekten korkan düşünceli harika bir adam!

10. Sesi de güzel!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yCWoX8sNC5E[/youtube]

Söylemiştik 10 kelime ile onu anlatmak çok zor. Ses mi? Haydi bu da mı güzel? diyecek olursanız diye size şarkı söylediği bir videoyu bırakıyoruz. Vallahi sesi de güzel.

Ve son olarak diyoruz ki; İyi ki doğmuşsun Tolga Sarıtaş! ?

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir