10 Kelime ile Özge Özpirinçci

10 Kelime ile Özge Özpirinçci

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu güzeller güzeli, döneminin en yeteneklisi Özge Özpirinçci’yi ilk olarak “Cesaretin Var Mı Aşka” dizisiyle tanıdık. Melekler Korusun’da ise bir anda evimize giren sevimli, yetenekli bir o kadar da güzel kızı oldu. Son dönemlerde ise Kadın dizisinde bir kadının en güzel halini izliyoruz. 10 kelime ile Özge Özpirinçci’yi anlatmak çok zor ama imkansız değil.

1. Güzel

Özge Özpirinçci

Makyajlı ve makyajsız her an her şekilde güzel olduğu değişmez bir gerçek.

2. Yetenekli

Her projesinde yeteneklerini bir tık öteye götüren güzel oyuncu! Her karakteri büyütüyor ve sevenlerine kendisini bir kez daha sevdiriyor.

3. Şirin

Kaç yaşında olursa olsun televizyon dünyasının en şirini Özge Özpirinçci olabilir!

4. Doğa Aşığı

Biz ona o da doğaya ve hayvanlara aşık! Onunla beraber doğayı sevmeyenler bile doğayı sevebilir.

5. Doğal

Onu tüm herkesten bariz bir şekilde ayıran en büyük özelliğinden birisi doğallığıdır. Özge Özpirinçci’yi nerede görürseniz görün onun en doğal haliyle karşılaşacaksınız. Doğallığı karakterine de yansıyan güzel oyuncu bir röportajında şöyle diyor; Bir de ben hayatı gizli kapaklı yaşayamam. Canım o gün pijamayla dışarı çıkmak istiyorsa, öyle dışarı çıkarım. Ben o proje insanlardan biri olamam.

6. Seksi

Bir insan hem şirin hem de seksi olabilir mi? İşte bu sorunun adeta karşılığı Özge Özpirinçci!

7. Duyarlı

Aslında bir insan için olması gereken bir özellik ancak bu özellik ne yazık ki her insanda bulunmadığı için değerli ve değerli bir özellik olan duyarlılık her konuda Özge Özpirinçci’de bulunuyor. Onu her konuda destekçi olarak bulabilirsiniz. ❤

8. Enerjik

Enerjisi sadece işine değil aynı zamanda da hayatına yansıyan güzel oyuncu! Setin ve hayatında bulunduğu herkesin onun enerjisine ihtiyacı var. ?

9. Cesur

Hayatında ve seçtiği her projede Özge Özpirimçci’nin cesaretini görebilirsiniz. Herkesin çekineceği karakterlerde ve seçimlerde o tüm cesaretiyle karşımıza çıkmaktan vazgeçmiyor.

10. Kadın!

Her rengi içinde barındıran bir kadın! Güzel kelimesinin en güzel karşılığı olabilir. Her konuda ayaklarının üzerinde görebileceğimiz, insani yönlerini unutmayan ve bir o kadar bizden olan mutluluk abidesi! Onu sevmemek elde değil. ?

yersizyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir