Rastgele

Tam Instagramlık Fotoğraflar Yakalayabileceğiniz 10 Konum

Artık bazılarımızın hayatını instagramda paylaşmak için yaşadığı bir gerçek. Peki nerelere gitsek tam instagramlık görüntüler elde ederiz? PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak sizler için tam instagramlık fotoğraflar yakalayabileceğiniz 10 konumu hazırladık.

1)Budapeşte, Macaristan

Princess + Tower? Must be a good story 👸🏰 #hellohungary #budapest @travelisedme

A post shared by Hello Hungary (@hello_hungary) on

Ayrıca doların fırlayıp gittiği bu zamanlarda Budapeşte hala güzel bir seçenek olabilir. Kullandıkları para biriminin forint olması nedeniyle en azından gezerken daha az harcama şansınız olabilir.

2)Drakensberg, Güney Afrika

Bu mekan da eğer kamp yapacaksınız çok uygun bir yer. 10 dolara kamp yapabilir. Yine aynı şekilde 10 dolarak karnınızı doyurabilirsiniz. Ulaşım da oldukça kolay ve 1 dolar civarında.

3)Vientiane, Laos

Vientiane Asya’da bir şehir. Yine burada tatilinizi çok ucuz bir şekilde geçirebilir ve instagram için harika fotoğraflar elde edebilirsiniz.

4)Prag, Çek Cumhuriyeti

Prag’ta 24 saat ulaşım bulabilirsiniz ve para birimi farklılığından ötürü gezerken diğer Avrupa ülkelerine oranla daha rahat olabilirsiniz.

5)Lizbon,Portekiz

🍋🧡ᔕᗰIᒪE TOGETᕼEᖇ – TᖇᗩᐯEᒪ TOGETᕼEᖇ- ᑕᖇᗩᘔY TOGETᕼEᖇ🧡🍋 _____________________________________________ Mit Freunden reisen? Ich liebe es! Diese Erinnerungen nimmt uns keiner mehr weg und die Momente wo man sich vor lachen den Bauch hält sind mir die liebsten!🍋☀️🧡 Freundschaft ist es so wunderbares- danke das es euch gibt 😘☀️🧡@crizzypi @yogisita #diedreiisabells ______________________________________________________ Wem möchtet ihr danke sagen? 😊 #traveltogether Ich wünsche euch eine erfolgreiche Woche 🙏🧡 _____________________________________________ #friendshipgoals #girlsthatwander #lissabon #lisbon #lisboa #dametraveler #girlsday #friends❤️ #globetrotter #wanderlust #seetheworld #travelblogger #travelawesome #travelphotography #travelling #fitspo #reiseblogger #reiselust #reiseblogger_de #adventuretime #weltenbummler #travelasmuchasyoucan #travelmore #timetogether #portugal #cascais #exploretheworld #laughingtogether

A post shared by 💜 ISY 💜🇩🇪🏝🙏Travel&Yoga-Blogger (@isytravelyogi) on

Lizbon listedeki pahalı seçeneklerden birisi. Ancak yine de çoğu bilindik Avrupa şehrine göre tercih edilebilir.

6)Boracay,Filipinler

Konaklama biraz pahalı olmakla birlikte Boracay’da ulaşım ve yemek fiyatları oldukça makul.

7)Krakow,Polonya

Chciałam napisać o czerwcowych wydarzeniah w Warszawie, ale czasu na razie nie mam, więc postanowiłam po prostu wziąć udział w #ВообщеНеСтыдно_Флэшмоб (po polsku flash mob brzmi “W ogóle mi nie wstyd»: 🦊nie wstydzę się, że telefon przyrósł do mojej ręki i nie wypuszczam go ani na sekundę 🦊w ogóle nie wstydzę się mówić "nie chodzę na siłownię itp". Nawet jeśli mówię to w gronie 15 osób, które pompują pupy każdy dzień 😅 🦊nie wstydzę się mówić, że nie znam język polski na dostatecznym poziomie (chociaż rozwiązuję ten problem) 🦊nie wstydzę się chaosu w szafie. to jest twórczy bałagan 🙈 🦊nie wstyd mi, że do tej pory boję się duchów i zjawisk paranormalnych 🦊nie wstyd za dziki strach przed lekarzami 🦊nie wstyd pracować pod dźwięki jakiegoś gówna typu "Fachowcy". Nie wiem dlaczego tylko pod tym mogę obrabiać zdjęcia lub tworzyć content-plan ⠀ Собиралась написать про июньские события в Варшаве, но времени пока нет, поэтому решила просто поучаствовать в #ВообщеНеСтыдно_Флэшмоб: 🦊мне не стыдно, что телефон прирос к моей руке 🦊вообще не стыдно говорить «я не занимаюсь спортом, не хожу в тренажёрку и т.д». Даже если я это говорю в компании из 15 человек, которые качают попы каждый день 😅 🦊не стыдно фотошопить себе нос, потому что мы с ним не дружим совершенно 🦊мне не стыдно говорить, что я не очень хорошо знаю польский (зато стыдно, что я не особо-то и учу его) 🦊мне не стыдно, что я матерюсь (хотя знаете, это мне раньше не стыдно было, сейчас написала про это..и, кажется, покраснела малёк 🦊не стыдно, что я до сих пор боюсь призраков и паранормальных штук 🦊не стыдно, за дикий страх перед врачами, из-за которого ни разу не глотала зонд, хотя мне капец как надо 🦊не стыдно работать под звуки какой-нибудь херни типа «Мужское/Женское». Серьезно, я только под такой бред могу обрабатывать фото или составлять контент-план 😂

A post shared by Minsk/Warszawa | SMM, Content (@katyaslayr) on

Özellikle doların fırlayıp gittiği zamanlarda Polonya şehirleri çok iyi seçenekler olacaklardır.

8)Willemstad, Curaçao

Swipe to edit 💫 #willemstad #curaçao

A post shared by Peter Peng 📸 (@coldpete) on

Curaçao Karayip Denizi’nin güneyinde bir ada. Ulaşım, konaklama ve yemek açısında bütçeye oldukça uygun bir yer. Hemen hemen hepsi 10-20 dolar arasında değişiyor.

9)Lima,Peru

Lima Güney Amerika’da yer alıyor ve Peru’nun başkenti. Özellikle yemek açısından çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. 2-3 dolara karnınızı doyurmanız oldukça mümkün.

10)Denpasar,Endonezya

Hem yemek hem konaklama oldukça uygun fiyatlı. Tam bir tabak tavuğu 1.5 dolara yemeniz mümkün. Konaklamalar ise 10 dolar civarında.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Nisan 2021, 17:33

Sabahattin Ali Hakkında Az Bilinen 8 Bilgi

Sabahattin Ali‘nin kalemini tanıyanlar ve sevenler için, az bilinen bilgileri bu yazımızda bir araya getirdik. Keyifli okumalar. 1- Edebiyata nasıl başladı?

Devamını Görüntüle