10 Kelime ile Can Yaman

10 Kelime ile Can Yaman

Son dönemlerde Erkenci Kuş dizisi ile gündemden düşmeyen Can Yaman’ı artık tanımayan yoktur. Can Yaman bu dizinin öncesinde de pek çok yapımda yer almış ve oyunculuğunu kanıtlamış bir isim olsa da bu popülerliğe Erkenci Kuş ile ulaştı dersek yanlış bir bilgi olmaz diye düşünüyoruz. Gerek oyunculuğu, yakışıklılığı ve tabi ki o çekici vücudu ile de gündem olmaya devam edecek gibi durmakta olan Can Yaman’ı 10 kelimeye sığdırdık!

1. Karizmatik

Erkenci Kuş dizisi ile gündemden düşmeyen yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın karizmasını görmezden gelirsek çarpılırız. Her ne kadar seveni kadar sevmeyeni de çok olsa da ortada ilk projesinden beri olan bir karizma söz konusu.

2. Yakışıklı

Son projesinde fazlasıyla vücudu ile ön planda olsa da Can Yaman’ın tartışılmaz bir yakışıklılığı var. Yakışıklılığı ile bir yerlere geldiğini söylersek haksızlık ederiz ancak görmezden gelirsek de hakkını yemiş oluruz.

3. Zeki

Zeki olduğunu anlamak için İnstagram profilini biyografi kısmını incelemek yeterli gelebilir. O okullarda herkes okuyabilir ancak Can Yaman tüm buralarda burslu okumuştur.

4. Seksi

Ve bu madde kaçınılmaz. Özellikle son dizisi Erkenci Kuş ile seksi olmanın doruklarına ulaştı. Kendisi de zaten bunun farkında.

5. Çalışkan

Öğrencilik hayatı ve burslarından bu durum zaten anlaşılıyor ancak tüm bunların yanında rollerine de detaylı bir şekilde hazırlanıyor. Röportajlarından da anlaşılacağı üzere kendisi kusursuz bir erkek olmak için gerekli olan pek çok maddeyi barındırıyor.

6. Sportmen

Eh o seksi vücudu günde yediği beş ekmeğe borçlu olacak değildi herhalde? Tabi ki kendisi ve karakteri için özellikle yaptığı sporlara borçlu. Ama bu durumu sadece iş ya da zorunluluk olarak görmüyor. Adam spordan zevk alıyor!

7. Yetenekli

Erkenci Kuş ile tepkileri de fazlasıyla üzerine çekti. Yani kıskananlar ve nefret edenlerde oldukça fazla ancak kendisini eleştirmek için değil de nötr bir şekilde izlemeyi denerseniz aslında ne kadar yetenekli olduğunu fark edebilirsiniz. Duyguları yansıtmak konusunda oldukça başarılı!

8. Hiperaktif

Hiperaktifliğin en çok yakıştığı adam! Ekrana o kadar fazla enerji veriyor ki, onu izlerken enerjisinin size geçmemesi neredeyse imkansız!!!

9. Hamarat

Tabi gelip bize yemek yapmadı ancak bir röportajında yemek yapabildiğinden hatta sarma sardığından bahsediyor. Bu adamda kusur bulmak neredeyse imkansız değil mi?

10. Duygusal

Son olarak bir röportajında ise duygularını canlandırdığı karakterlere göre daha rahat gösterdiğini ifade ediyor. Tabi bunun romantiklik olarak algılanmamasını da istemiyor. Can Yaman sadece duygusal ama romantik değil. Akrep burcu ve yükseleni aslan olan bir adamın da ben romantik ve duygusalım demesi beklenemez değil mi? 🙂

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir