10 Kelime ile Alp Navruz

10 Kelime ile Alp Navruz

Akıllara son olarak Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide Sinan olarak yer edinmiş olan Alp Navruz, yeni dizisi Elimi Bırak ile her geçen gün nasıl da oyunculuğunu ilerlettiğini göstermeye başladı. Her projesi bir adım gibi onu ileriye götüren yetenekli ve bir o kadar yakışıklı oyuncu Alp Navruz’u 10 kelimeyle anlattık.

1. Yetenekli

Her geçen gün ve her projesinde hatta bu işi ileriye götürelim bir projenin her bölümünde daha da artan bir yeteneğe sahip. Kendini yenilemeyi ve öğrenmeyi seven Alp Navruz’da bizim gibi düşünüyor. Yeteneğini kullanmak konusunda her projesinde daha iyi olacağına biz eminiz.

2. Yakışıklı

Ekranlara yakışan bir yüzü, havası var. Tabi bunun nedeni Alp Navruz’un gerçekten farklı bir yakışıklılığı olmasından. Ekrana çok yakışıyor!! ?

3. Çalışkan

Azimli, çalışkan ve haliyle bu yüzden bugün Alp Navruz’u tanıyoruz. Hayatında bir çok konuda çalışkan ve bu özelliği ona belki de hayatında bir çok güzelliği kazandıracak.

4. Dolu

Saatlerce setlerde çekimler de olsa Alp Navruz kendine uğraş edinmeyi seviyor. Gününü daha doğrusu hayatını dolu bir şekilde yaşamaktan keyif alıyor. Alp Navruz; sanat, spor gibi uğraşlar ile dolu dolu bir insan. ?

5. Mütevazi

Yeteneği, çalışkanlığı gibi harika özelliklerinin yanında esas onu başarılı kılan özelliği mütevazi olmasıdır. ?

6. Çekici

Alp Navruz 2. maddede söylediğimiz gibi yakışıklı ancak onu diğer yakışıklılardan ayıran farklı bir çekiciliği var. Duruşu, tavırları ve fiziksel olarak ona çekici demeyen taş olur!! ❤

7. Mücadeleci

İstekleri uğruna çabalayan, eğitimi her zaman yetersiz bulup kendini eğiten mücadeleci bir ruhtan bahsediyoruz!! Bir röportajında “Kendi omzuna tırman, başka nasıl yükselebilirsin ki.” diyerek kendini tanımlayan Alp Navruz kendiyle mücadele ederek ilerleyen zamanlarda ekranlarda köklü bir yer edineceğinin adeta garantisini veriyor! ?

8. Sevgi

Alp Navruz çevresinde sevdiği insanlarla bir bütün! Onu yakından tanıyanlar ve ekranlardan onu takip edenler bu özelliklerini biliyor. Sevgi onun için değerini kaybetmeyen bir kelime!

9. Şair

Biz ona şair diyelim ama o kendine belki mütevaziliğinden olayı şair demeyebilir. Alp Navruz’un çok az bilinen ancak bilindiğinde ise gözlerden kalpler fışkırtacak bir yeteneği de şiir yazabiliyor olması! Sanatın her dalını ona yakıştırabiliriz!

10. Uyumlu

Bulunduğu her ortamda Alp Navruz için uyumlu kelimesini söylemek mümkün. Karakterinden asla ödün vermediği için ve sahtelikten hoşlanmadığı için herkesle uyum halinde olması da kaçınılmaz oluyor. Ayrıca bu tavırları onu daha da çekici kılıyor ?

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir