10 Kelime ile Demet Özdemir

10 Kelime ile Demet Özdemir

26 Şubat 1992 doğumlu olan güzel oyuncu Demet Özdemir yeni nesil için yükselen ve yükselmeye devam eden genç bir yıldız. Genellikle yaz dizilerinde onu görüyoruz ama çoğu zaman bu yaz dizileri dönem içine kadar uzuyor. Başarısı ve yeteneği ile önemli adımlar atmaya devam ediyor. Öyle olmasaydı 4 Milyon takipçisi olmazdı diye düşünüyoruz. Tanıyanlar ya da tanımayanlar için 10 kelime ile Demet Özdemir;

1. Güzel

Demet Özdemir güzelliği ve doğallığı ile ekranların vazgeçilmezi olmaya senelerce devam edebilir. Yapaylıktan sıyrılmış bir güzelliğe sahip!

2. Enerjik

Başarısının ya da 4 Milyon takipçisinin ardında yatan sadece güzelliği değil. Demet Özdemir’in inanılmaz bir enerjisi var! Öyle ki fotoğraflarına bakarken bile o enerjiyi size geçirmeyi başarıyor. Ne yaparsa yapsın her daim o enerjisini karşısındakine hissettiriyor. Özellikle o tatlı gülümsemesini görünce enerjinin size geçmemesinin imkanı yok.

3. Çekici

Çekici olmak için kıyafetlere ya da makyaja gerek duymuyor. Çünkü onun çekiciliği kesinlikle doğuştan geliyor.

4. Doğal

Sosyal medya hesaplarından onu takip etmiyorsanız kısa bir anlığına bakmanızı öneririz. Bu kısa bakışta onun ne kadar doğal olduğunu görmeniz mümkün. Duygularını yaşama şekli, insanlığı ve konuştukları da bu doğallığın içinde. ?

5. Dans

Evet, onu tanımayanlar belki bu yeteneğini bilmiyor ancak biz biliyoruz. Oyunculuktan önce dansıyla sahnelerde izleyicisi ile buluşmayı o kadar seviyor ki; bugün milyonlara kendini izletiyor.

6. Yetenek

https://www.youtube.com/watch?v=ZonLEL6OX_g

Yetenek kelimesini kesinlikle Demet Özdemir hak ediyor. Aslında çoğu zaman aynı karakterleri yansıtıyor diye düşünülse de bu durum tam olarak öyle değil! Diziyi izlerken onun mimiklerini görmezden gelmek imkansız. Sadece oyunculuğu değil dansçı olmasının yanında sesi de çok güzel! ?

7. İnatçı

İnatçı diyoruz ama siz bunu sakın yanlış anlamayın. Demet Özdemir sadece istekleri ve hayalleri konusunda inatçı. İstediği şeyler için nelerden vazgeçmesi gerektiğini bilen ve sonuna kadar çabalayan harika bir kadın!

8. Çocuksu

Kendisi de bir röportajında seti bir oyun alanı gibi gördüğünü söylüyor. İçindeki çocuğu beslemeyi her daim bilen ve onu öldürmeyen Demet Özdemir’i uzun senelerce izlemek çok keyifli olacak ❤

9. Duyarlı

Tüm bu güzelliğin, yeteneğin, başarının yanında Demet Özdemir birçok konuda hassas bilinçli bir kadın. Yeni nesil oyuncuların belki de en güzel yönlerinden bir tanesi bu ?

10. Başarı

Saydığımız tüm kelimelerin ardından başarının gelmemesi mümkün mü? Pek değil. Demet Özdemir’in yaşıtları her nerede ne yapıyor bilemiyoruz ama kendisi her sene biraz daha başarının tadını çıkarıyor. Adım adım zirveye doğru ilerliyor biz de onu severek takip ediyoruz. ❤

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir