10 Kelime ile Barış Arduç

10 Kelime ile Barış Arduç

New Balance’in yeni yüzü, bizim Kiralık Aşk dizisi ile hayran olduğumuz Barış Arduç‘u anlatmaya kelimeler yetmez ama bir deneyeceğiz. Oyunculuğu ve yakışıklılığı ile mükemmel bir adam olan Barış Arduç için 10 kelime seçtik.

1. Yakışıklı!

Erkekler için pek kullanılma da Barış Arduç için ben güzel kelimesini de kullanabilirim. Yakışıklılığın çok ötesinde bir yüzü var. O kadar kusursuz hatları var ki beğenmemek elde değil!

2. Seksi! ?

İnanılmaz bir seksiliği var ve bunu çaba harcamadan yapıyor. Spor bir kıyafetle ya da bir takım elbise içinde! Bu adam her haliyle seksi kelimesinin karşılığı! ?

3. Dans Tutkunu!

O dans tutkunu biz de onun tutkunu! Bir adam yöresel oyunlarda bile yakışıklıysa eh bırakın da bu adam her zaman dans etsin! Siz hala horon videolarını izlemediniz mi? ?

4- Duyarlı!

Bunu biz değil Kansersiz Yaşam Derneği söylüyor. Aynı zamanda hayvanlar konusunda da oldukça duyarlı bir beyefendi. Kusursuza yakın değil mi? ?

5. Müzik Aşığı!

Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı tarafından düzenlenen gecede sesinin de Nayino ile ne kadar harika olduğunu görmüş olduk. Az önce kusursuz demiştik değil mi? Bir de Elçin Sangu ile film için seslendirdiği şarkı var. Barış Arduç albüm çıkar, alalım!

6. Kibar!

Sadece kadınlara değil aynı zamanda fanlarından etrafındaki herkese karşı o kadar kibar bir adam ki! Hayranı olmamak elde değil! ?

7. Yetenekli!

Yakışıklılığı ile bir yere gelmedi bu adam! Vallahi yeteneği ile geldi! Tamam biraz yakışıklılığı bu durumu desteklemiş olabilir ancak mimiklere bakar mısınız? Sesi, mimikleri ile tam da oyuncu olacak adammış zaten!

8. Sportif!

Kendisi insana sporu sevdirecek kadar sportif bir beyefendi. Spor kıyafetleri içinde de harika duruyor dersek haksız sayılmayız. Kendisi bir spor tutkunu!

9. Mütevazi!

Yakışıklı, yetenekli, harika bir adam ve tüm bunlarla övünmeyecek kadar da mütevazi! İltifat edildiğinde öyle tatlı bir gülümsemesi var ki! Mütevazi olduğu için bu kadar seviliyor zaten. Canımız Barış Arduç ❤

10. Karizmatik!
Barış Arduç Karizma

Tüm bu kelimelerin harmanlandığı Barış Arduç için illa tek bir kelime söyleyeceksek bu tabi ki; Karizmatik olur. İnanılmaz bir cazibesi var. Her insana kendini sevdirecek bir şeytan tüyü var da diyebiliriz ancak bu adamı sevmeyenlerin zaten biraz sıkıntısı olabilir.

yersizyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir