Rastgele

Anket Sonuçlandı: Yazın En İyi Kadın Oyuncusu – Alina Boz

Yaz sezonuna veda ettik. Yaz sezonundan bizimle devam edecek diziler ve ekranlara veda edecek dizilerde belli oldu ancak biz tüm bunlardan önce yaz dizilerinde yer alan birbirinden yetenekli genç kadın oyuncuların olduğu bir anket gerçekleştirmiştik. Anketimize ulaşmak için buraya tıklayın.

Yaz dizilerinin yetenekli ve güzel kadın oyuncuları arasından sizlerin oyları ile anketimizde Alina Boz birinci oldu. Genç yıldızın ilk projesi Paramparça olmuş ve orada ekranlarda uzun bir süre kalıcı olabileceğinin ışığını vermişti. Bunun devamını Sibel Can ile başrollerini paylaştığı bir dizide getirdi ancak dizi uzun süre devam edemedi. Bu sezon ise Alp Navruz ile aralarındaki uyum ve kaliteli bir senaryo ile tekrar başrolde ekranlardaki yerini aldı. Elimi Bırakma isimli dizisinde başrol olan Alina Boz’a ve diğer oyunculara oy vererek anketimize katılım gösteren herkese teşekkürler.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Eylül 2018, 12:20

Anket Sonuçlandı: Yazın En İyi Erkek Oyuncusu – Alp Navruz

Yaz sezonunu kapatırken yazın en iyi erkek oyuncusunu seçmek için gerçekleştirdiğimiz anketin sonucunda en çok oyu alan isim Alp Navruz oldu!! Ankete ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile birçok konuda kendini kanıtlayan genç ve yakışıklı oyuncu Alp Navruz oylamada 953 oy olarak birinci oldu. TRT ekranlarında...

Devamını Görüntüle