Rastgele

Anket Sonuçlandı: Yazın En İyi Kadın Oyuncusu – Alina Boz

Yaz sezonuna veda ettik. Yaz sezonundan bizimle devam edecek diziler ve ekranlara veda edecek dizilerde belli oldu ancak biz tüm bunlardan önce yaz dizilerinde yer alan birbirinden yetenekli genç kadın oyuncuların olduğu bir anket gerçekleştirmiştik. Anketimize ulaşmak için buraya tıklayın.

Yaz dizilerinin yetenekli ve güzel kadın oyuncuları arasından sizlerin oyları ile anketimizde Alina Boz birinci oldu. Genç yıldızın ilk projesi Paramparça olmuş ve orada ekranlarda uzun bir süre kalıcı olabileceğinin ışığını vermişti. Bunun devamını Sibel Can ile başrollerini paylaştığı bir dizide getirdi ancak dizi uzun süre devam edemedi. Bu sezon ise Alp Navruz ile aralarındaki uyum ve kaliteli bir senaryo ile tekrar başrolde ekranlardaki yerini aldı. Elimi Bırakma isimli dizisinde başrol olan Alina Boz’a ve diğer oyunculara oy vererek anketimize katılım gösteren herkese teşekkürler.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Haziran 2018, 09:02

Anket Sonuçlandı: Tüm Zamanların En İyi Dizi Çifti – Aslı &  Ferhat

Geçmiş zamanlarda ekranlarda boy gösteren çiftlerden bu sezondaki çiftlere kadar birçok çiftin yer aldığı anketimiz 4 Haziran 2018 gecesi sonlandı. Büyük çekişmeli ve fazlasıyla ilgi gösterdiğiniz anketimizde toplamda 5,662 oy kullanıldı. Sonuç gecesine kadar oldukça ilgi gösterdiğiniz anketimiz için teşekkür ederiz. Buraya tıklayarak biten anketimizin sayfasına gidebilirsiniz. Tüm Zamanların En...

Devamını Görüntüle