Rastgele

İnstagram’dan Kylie Jenner Takipçilerine Özel Filtre

06 Ağustos 2018'de eklendi

Kylie Jenner, 21. yaşına özel #21 isimli Kylie Cosmetics ürünlerini piyasaya sürdü. Kısa bir süre önce Forbes kapağında yer alan genç yıldız bir kez daha kendi farkını ortaya çıkardı. Yeni rujlarının tanıtımı için sadece Kylie Jenner takipçilerine özel filtreler geldi!

Sosyal medyayı dünyada iyi kullanan isimler denildiğinde akla ilk gelecek isimlerden birisi artık Kylie Jenner. Kozmetik markası Kylie Cosmetics ise onun bugün Forbes’e kapak olmasının sebebi! Genç yaşta çalışkanlığı ve üretkenliğini kanıtladı ve her seferinde bir tık üzerine çıkmayı da başardı. Bu kez de filtreleri ile çok konuşulacak!

Candy K, Dolce, Posie K, Say No More, Shady, Boy Bye ve Glitz ismindeki rujları bu filtre ile deneyebilirsiniz. Aynı zamanda filtre sizi Kylie Jenner gibi yapmak konusunda da oldukça başarılı! Kirpikler, pürüzsüz bir ten sunan tema sadece Kylie Jenner takipçilerine özel!

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Mayıs 2018, 19:19

İstanbullu Gelin: İçimizdeki Her Duygu Kendi Zıttıyla Bulunur

İstanbullu Gelin 49.bölüm analizinden merhabalar. Geçen bölüm sonu Faruk nerede? Lansman nasıl olacak? Faruk’un durumu Adem’in planı mı acaba? Diye düşünürken bitmişti. Bunların hepsine bu bölüm cevap bulduk, şükür. Pigmelaf.com Sosyal İçerik Platformu İstanbullu Gelin 49.bölüm analizini gururla sunar 😂   Faruk Nerede? Adam resmen “yer yarıldı yerin içine girdi” tanımı...

Devamını Görüntüle