Uyumun Yeni Adı: Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol

Uyumun Yeni Adı: Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol yıllardır ekranlarda olan iki isim. İkisi de birbirinden ayrı işlerde yer aldı ve oyunculuklarıyla biz onları tanıdık. Beraber hiçbir dizide ya da filmde yer almamış olan Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, Siyah Beyaz Aşk isimli diziyle bir anda hayatımıza girdi.

Sadece hayatlarımıza girmiş olsa iyiydi. Bu iki isim arasında tartışılmaz bir uyum vardı.

Hatta uyumdan daha ötesi vardı. Çünkü dizinin hatalı senaryosuna rağmen seyirciyi ekrana kitlemeyi başardılar.

Tamam, ikisi de birbirinden yetenekli isimler ancak bu bir diziyi izlemek için yeterli miydi? Bize sorarsanız; yeterli değil. Ancak ikilinin bize aşkı yansıtma hallerini bir sevdik bir daha ekrandan gözlerimizi alamadık.

Dizi dışındaki hayatlarında yakın arkadaş olmalarının samimiyeti ekranlara yansıyor olabilir mi? Olabilir tabi ama tüm bunların ardında yatan bir sebep daha var; Yetenek!

Yeteneklerine bir de fiziksel uyumları eklenince oldu mu size; AsFer ❤

Aslı’nın iyi kalpli bir insan olmasının yanında biz onun Ferhat’ın içindeki iyi insanı görmesini sevdik. Bize gözleriyle bunu yansıtan Birce Akalay’ı zaten seviyorduk da daha çok sevmeye başladık.

Aslı’nın ona imkansız olduğunu düşünen Ferhat’ın gözlerinin ardındaki acıyla içimiz yandı. İbrahim Çelikkol’un bunu bize yansıtmasını da ayrı sevdik.

Yetmedi! Birbirlerine olan aşkı, öfkeyi ve tutkuyu gözleriyle anlatan bu iki ismin uyumuna her bölümde biraz daha vurulduk! Sanki senelerdir bu uyumu bekliyormuş gibi beraber oldukları her sahneyi defalarca izledik.

Kavga sahneleri bile bu kadar uyum içinde olabilir miydi? Vallahi olabilirmiş. Öfkeleri bile uyumlu değil mi? İmkansız olduğuna inandıkları aşklarının ardında bize yaşattıkları o aşkları tartışılmaz. Yan yana geldiklerinde ortaya çıkan tabloya bakar mısınız?

Dizinin ekibi değişti. Senaryoda birçok kez hatalar oldu. Diğer karakterlerin yaptıklarını takip edemez olduk. Reytingler konusunda olumsuz bir çok haber çıktığı gibi dizi için de olumsuz çok yazılar yazıldı. Ama tek gerçek vardı; Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol uyumu! Oyunculukları ile bize aşklarını o kadar iyi yansıttılar ki; geriye kalan her şeyi bir kenara bıraktık.

Siyah Beyaz Aşk’ın sonu nasıl olur bilmiyoruz ancak bu iki ismin uyumu uzun bir süre seyircinin aklından çıkmayacak. Umarız uzun bir süre bu uyumu izleriz. ?

yersizyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir