Rastgele

10 Kelime ile Birce Akalay

Birce Akalay hayat verdiği her karakterle gönüllerimize taht kurmayı başardı. Yer Gök Aşk, Küçük Ağa, Hayat Bazen Tatlıdır, Evli ve Öfkeli gibi birçok başarılı yapımda yer alarak güzelliği ile başımızı döndürdü. Son olarak Siyah Beyaz Aşk isimli dizide başrol olarak karşımıza çıktı ve hem oyunculuğu hem tarzıyla bizi bizden aldı. Biz de PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak güzeller güzeli Birce Akalay’ı 10 kelime ile anlatmaya çalıştık.

1- Güzel! 

 

GIF

O’na güzel demek az kalıyor resmen! Kaşına, gözüne, dudaklarına şiirler yazılır!

2- Duyarlı!

 

Yardım kurum ve kuruluşlarının herhangi bir projesine baksanız karşınıza direkt Birce Akalay çıkıyor ve bu onu çok daha fazla sevmemize neden oluyor!

3-Hayvansever!

 

Evinde beslediği hayvan dostları da dahil bütün hayvanlara aşık resmen!

4- Yetenekli!

 

GIF

Oynadığı karakteri sadece izletmiyor onu bize resmen hissettiriyor!

5- Seksi!

 

GIF

Birce Akalay seksi olmak için çaba sarf etmeyenlerden. Onun seksiliği doğallıktan!

6- Sanat aşığı!

 

Dizide, sinemada ve tiyatroda oynuyor. Muazzam güzel sesiyle şarkı söylüyor. Fotoğraf çekiyor, yazı yazıyor. Eee bu kadın daha ne yapsın?

7- Güleryüzlü!

 

GIF

Biri de çıkıp Birce’yi asık suratla gördüğünü söyleyemez efendim! Kadın hep gülüyor, hep güldürüyor. Gülüşüne de samimiyetine de vallahi aşığız!

8- Çalışkan!

 

pigmelaf

Birce Akalay çalışmadan asla duramayanlardan! Kadın hem diziyi, hem tiyatroyu hem de sosyal hayatını aynı anda gayet güzel yürütüyor ve bundan asla şikayetçi değil, aksine bu kadar yoğun çalışmaktan dolayı çok memnun!

9- Mütevazi!

 

GIF

Biri ona iltifat ettiğinde Birce’nin nasıl utandığını hiç fark ettiniz mi? Bu kadar sevilip bu kadar mütevazi kalabilen nadir ünlülerden! Bu da tabi ki onu daha da çok sevmemize neden oluyor!

10- Kaliteli!

 

GIF

Kadının duruşu, bakışı, konuşması, oyunculuğu her şeyi kaliteli canım!

Başlıklar: , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Mart 2018, 01:32

Son Zamanların Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Türk Filmi

Türk Sineması denilince aklınıza neler geliyor hepimiz biliyoruz: Gereksiz bel altı esprilerin havada uçuştuğu komedi filmleri, Yeşilçam Melodramlarını bile aratan ucuz dramalar, birincisi beğenilince ikincisi, üçüncüsü gelen ucuz konulu devam filmleri…  Tam umudumuz tükendi derken, son dönemde o kadar güzel işler arka arkaya geldi ki ”Acaba, güzel şeyler olacak mı?” diye...

Devamını Görüntüle