Para Kazandıran 5 Uygulama

Para Kazandıran 5 Uygulama

Çalışma hayatının aktifliğinden uzakta ve evinizde otururken para kazanmak artık iş hayatında en cazip olan çalışma olanı olmaktadır. Freelance çalışma tarzı da bu sebep ile oldukça fazla ilgi görmektedir. Siz de bu şekilde çalışarak para kazanmak istiyorsanız, telefonlarınızı elinize alın. Para kazandıran 5 uygulama size istediğiniz kazancı getirebilir.

1. Money App

Money App ile oyun oynama, ürünleri inceleme ve deneme sürümlerini inceleme gibi görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Yaptığınız işlemlerden kısa süre sonra paranız Paypal hesabınıza yatıyor ve paranızı hızlı bir şekilde kazanabiliyorsunuz. Android ve İos uyumlu.

2. Foap

Telefonunuzla fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız, bu uygulama tam sizlik! Fotoğraflarınızı yayınlıyorsunuz ve satışa sunuyorsunuz. Markalara, şirketlere fotoğraflarınızı satma imkanı veriyor. Yapmanız gereken uygulamayı indirdikten sonra kaliteli fotoğraflarınızı doğru etiketler ile eklemek. 5 Dolar ve 100 Dolar gibi fiyatlar arasında fotoğraflarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Android ve İos uyumlu.

3. Swagbucks

Swagbucks’a üye olur olmaz 10 Dolar hesabınızda. Sonrasında sizden istenilen görevleri yerine getirerek kazancınızı artırabilirsiniz. Anketler, görevler ve videoları izleyerek rahat bir şekilde para kazanabileceğiniz bu uygulamayı indirmek oldukça basit. Android ve İos içinde uygun.

4.Userfeel

Hem Android hem de İos’a uygun olan bu uygulamanın sizden istediği şeyler oldukça basit! Sizden istenen web sitelerine girin ve o sitelerde hızlı bir gezintiye çıkın. İsterseniz o siteleri büyük bir incelemeye alın. Test başına 10 dolar gibi bir para kazanılacağından bahsediliyor. Denemeye değmez mi?

5. Sweatcoin

Sweatcoin ile yürüyerek para kazanabilirsiniz. İos üzerinden yayın yapan bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra başlayın yürümeye. Her adımınız para olsun istemez misiniz? Tabi bu uygulamadan sweatcoin yani para kazanmak o kadar basit değil. Evde yürüdüğünüzde uygulama bunu anlıyor ve bir kazancınız olmuyor. GPS açık bir şekilde açık havada yürüyüş yapmanız gerekmektedir. Her gün yürüyorum zaten diyorsanız, yapmanız gereken şey uygulamayı indirmek ve aktif etmek olacaktır. Para kazandıran 5 uygulama arasından en zevklisi gibi görünüyor.

Kübra Çoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir