Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Yabancı Dizi

Keyifle İzleyebileceğiniz 5 Yabancı Dizi

Birbirinden güzel ve eğlenceli diziyi sizler için bir araya getirdik. Her anında eğlenebileceğinize şimdiden garanti veriyoruz.

1. That ‘70s Show

Wisconsin’de kurgusal bir eyalet olan Point Place’te yaşayan bir grup gencin hayatına odaklanan güldürü dizisi, 1976’dan 1979 sonuna uzanan bir süreci kapsamaktadır. Ashton Kutcher, Topher Grace ve Mila Kunis benzer biçimde şimdinin meşhur isimlerinin yer aldığı That ’70s Show tam 198 bölüm yayınlandı..

2. Community

Jeff Winger, mesleği avukat olan bencil, bazen eğlenceli aynı zamanda ise havalı genç bir adamdır. Diplomasının sahte olduğu ortaya çıkınca Jeff’in avukatlık lisansı iptal edilir ve dizi başlar. Avukatlık lisansını yeniden kazanmak isteyen Jeff, bunun için sorunsuz bir biçimde mezun olabileceğini organize ettiği Greendale’a gider. Jeff bambaşka amaçlarla geldiği okulda kendisini farklı nedenlerle Greendale’de sıkışan uyumsuz, farklı bir grubun lideri olarak bulur.

3. The Good Place

The Good Place, öldükten sonrasında kendisini The Good Place adlı yerde gören Eleanor’un yaşadığı maceraları mevzu ediyor. Dünyada pek de iyi bir sicile sahip olmayan Eleanor, buraya yanlışlıkla gönderildiğini fark etse de bunu çevresindekilerle paylaşmaz. Ve işler bir anda daha farklı bir hal alır. Her sezon finalinde daha fazla kafanız karışacak ve aynı zamana eğlenmeyi bir an bile bırakmayacaksınız.

4. Rick and Morty

Rick and Morty Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Adult Swim için yaratılan bir erişkin animasyon televizyon dizisidir. Dizi, kendi zamanlarını aile yaşamı ve boyutlar arası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı canımız Rick ve onun torunu Morty’nin amansız maceralarını anlatıyor.

5. Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine polisiye güldürü tarzında bir Amerikan yapımı televizyon dizisidir. ABD’de Fox tarafından yayınlanmaktadır ve büyük ilgiyle sevenleri tarafından takip ediliyor. Dizi New York Polisi’nin Brooklyn’deki kurgusal 99. Bölge Karakolu’ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen vakaları mevzu alıyor. Karakteri ile bir efsane diyebiliriz. İzlemediyseniz mutlaka listenize almalısınız.

Alex10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir