Rastgele

Dünya’nın En Renkli Polis Karakolu: Brooklyn 99!

Brooklyn’deki azılı suçluları dünyanın en komik, en renkli, en özgün ekibiyle yakalamak ister misiniz? O zaman sizi Brooklyn Nine Nine’a bekliyoruz!

17 Eylül 2013 yılında yayın hayatına başlayan Brooklyn Nine Nine polisiye komedinin başyapıtlarından biri. 20 dakikalık bölümler o kadar akıcı ki bir oturuşta koca bir sezonun nasıl bittiğini anlamıyorsunuz bile.

Dizinin başrolü Andy Samberg!

Sadece mimikleriyle bile sizi güldürmeyi başaran Andy Samberg’e hayranlığınız bu diziden sonra daha da artacak. The Lonely Island müzik grubunun üyesi olan Andy Samberg oyunculukta harika olduğu kadar şarkıcılıkta da mükemmel!

Brooklyn Nine Nine’da 9 kişilik ekibin 9’u da birbirinden orjinal, renkli ve değişik… Her bir karakter ayrı ayrı favoriniz olabiliyor.

  • Jake Peralta (Andy Samberg)

Cool cool cool cool cool cool cool cool!

99 Bölge Karakolu’nun en iyi dedektifi! Kıvrak zekası olayları çözmesine yardımcı oluyor. Zeki ve yetenekli bir dedektif ama Jake Peralta’nın en önemli özelliği içindeki yaramaz çocuğu bir türlü büyütememiş olması.

GIF

Ekipten Rosa Diaz ile dostluğu akademiye, Gina Linetti ile çocukluğa dayanıyor. Charles Boyle ile 99’da tanışmış olsa da Jake ve Charles dünyanın en özenilesi yakın arkadaşları!

GIF

Jake Peralta kendisi gibi karakolun en iyi dedektiflerinden biri olan Amy Santiago ile muazzam anlaşıyor! Amy’nin kuralcılığına karşı Jake’in kuralsızlığı, en çok tutuklamayı kimin yapacağına dair girdikleri iddia ve aralarındaki kıvılcım sıkmadan, kahkahalarla izletiyor.

GIF

  • Captain Raymond Holt (Andre Braugher)

Dünyanın en mimiksiz insanıyla tanışmaya hazır mısınız? Peki bu mimiksizliğe bolca gülmeye?

GIF

Raymond Holt 99 Bölge Karakolu’da göreve başlayan amir. Eşcinsel ve siyahi olması hayatı boyunca önüne engeller çıkarmış ancak Holt tüm bu zorlukların üstesinden gelerek en nihayetinde Captain Raymond Holt olarak göreve başlamıştır ve bu görevi eline yüzüne bulaştırmaya hiç niyeti yoktur.

  • Terry Jeffords (Terry Crews)

Captain Raymond Holt’tan sonra ekipten sorumlu. Adeta bir anne sıcaklığında, baba koruyuculuğunda! Ailesine oldukça düşkün. İkiz kızları doğduktan sonra ölmekten ve onları babasız bırakmaktan o kadar korkuyor ki saha görevlerine bile çıkmak istemiyor.

Terry’nin ailesinden sonra en sevdiği şey ise “YOĞURT!”

GIF

  • Amy Santiago (Melissa Fumero)

Latin güzellerinden biri olan Amy Santiago’nun tam 7 tane erkek kardeşi var. Bu yüzden kendini sürekli olarak kanıtlama çabasında.

Kuralcı, rekabetçi ve örnek bir polis. Mesleğini çok seviyor ve yükselmek istiyor.

GIF

Amy Santiago, Captain Raymond Holt’u akıl hocası olarak görüyor. Holt’un ona söylediği ya da söyleyeceği her şey onun için çok ama çok önemli. Onun gözüne girmek ve bir numaralı dedektifi olmak için kendini paralıyor.

  • Rosa Diaz (Stephanie Beatriz)

Rosa Diaz için ekibin en korkutucusu desek herhalde yalan söylemiş olmayız. Sert, sinirli ve agresif olsa da en iyi dedektiflerden biri.

GIF

Rosa Diaz fazla konuşmaz ve gülmez. Özel hayatı hakkında onun ağzından asla bir şey öğrenemezsiniz. Doğum günlerini kutlamaktan ve hediyelerden nefret eder.

  • Charles Boyle (Joe Lo Truglio)

Karşınızda Jake Peralta’nın en iyi arkadaşı!

GIF

Charles Boyle çok iyi bir dedektif olmasa da çok çalışkan bir polis. Yemek yemeye, değişik tatları denemeye bir hayli düşkün. Mesela Brooklyn’deki en iyi pizza sosunu merak ediyorsanız Charles’ın blogunu mutlaka okumalısınız.

  • Gina Linetti (Chelsea Peretti)

99 Bölge Karakolu’nun en renkli ve en özgün ismi. Polis değil, Raymond Holt’un yardımcısı.

Dansa aşık. Hatta Dansorgazm adında bir dans ekibi var. Ha bir de dansa aşık olduğu kadar telefonuyla gömülmek isteyecek kadar telefonuna da aşık.

GIF

Şahane ve yaratıcı fikirleri, değişik zekası ve insanlarla ilişkileriyle Gina favoriniz olabilir.

  • Hitchook ve Scully (Dirk Blocker ve Joel McKinnon Miller)

Onları birbirinden ayrı asla düşünemiyoruz! Ekibin en eski elemanları. En eski ve en deneyimli mi desek?

GIF

Hitchook ve Scully çok yakın arkadaşları ve en sevdikleri şey oturmak ve yemek yemek! Evet, doğru okudunuz. Ayağa kalkmaktan nefret ediyorlar ve bu yüzden evrak işlerini yapmak için oldukça gönüllüler!

Başlıklar: , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Temmuz 2018, 13:30

Zor Kararları Nasıl Alırız?

Hayatımız karar almakla geçiyor ve iyi ya da kötü sonuçlarına biz katlanıyoruz. Öğlen ne yiyeceğimiz, spora başlayıp başlamayacağımız, sabah kahve içip içmeyeceğimiz hepsi bizim kararımız. Ama bu örnekler sadece basit olanlar içindi peki ya zor olanlar? PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak sizler için zor kararları nasıl alırız? yazısınız yazdık. Keyifli...

Devamını Görüntüle