Gotham: Joker Olan Kim?

Gotham: Joker Olan Kim?

Jerome gerçekten Gotham’ın Joker’i mi? Cevap hayırsa bu yeni fragmanlardan ne olduğunu bilemezsiniz.
Gotham dizisinin 4. Sezonu Joker’i açıklarken, bunun Jerome olmayacağı açıklandı. 1. Sezondan itibaren Cameron Monaghan tarafından sevilerek oynanıyordu Joker karakteri . Unutulmaz performansıyla dikkat çeken Joker karakteri en büyük muhteşem kötü rollerden biri olmayı başardı.

Gotham, bu Joker karakterinin bağlantılarıyla kızdırmaya devam ediyor. Gerçi bu son fragmandan sonra Jerome hakkında herşey müthiş, ama izledikten sonra senaryoda Joker’in bu dünya için iyi bir Joker olmayacağını hayal etmek oldukça zor. İzleyin ve görün. Daha sonra gizemin labirentlerine girelim “The White Band” olan fragman oldukça gizemli

Birkaç ay önce, David Mazouz Joker’in Jerome olmayacağını ağzından kaçırdı. Sadece onun ilham kaynağı olabileceğini açıkladı. Sosyal medyada Jerome ise kendisinin Joker olup olmadığını hayranlarını kızdırmaya devam ediyor.

Ancak Bustle’ın son röportajında işaret ediyor, yani bu demek değil ki Jerome Joker’i oynamasada Gotham’ın en ünlü kötü adamını oynamayacağı anlamına gelmiyor. Yazıya göre, Gotham’ın yıldızı Morena Baccarin, Jerome’ın bu sezonda bir çok karakteri oynayacağını ağzından kaçırdı.

“Cameron’un inanılmaz sahneleri var” diyor Baccarin. Gerçi Bustle Baccarin’in Monaghan’ın hangi karakterlerde oynayacağından bahsetmedi, Baccarin, öbür karakterin Jerome’ın bir aile üyesi olacağını ima etti. Bu gerçekten de yardımcı bir kanıt oldu. Aksi takdirde “tıpkısının aynısı” olduğunu düşüneceğim. Çünkü Jerome, İndian Hill’da Hugo Strange’in bakımının altında biraz vakit geçirirken, Strange Bruce’ın tıpkısının aynısından bir tane yaptı, neden Jerome’un aynısını yapmasın ki?

Eğer Monaghan karakteri tıpkısının aynısı değilse, ikiz olabilirler mi? 1. Sezonda Haly’s Circus’da öldürmeden önce annesi yılan dansçısı Lyla ile yaşadığı geçmişini biraz biliyoruz. Ki Jerome, hayatının ilk yıllarında deniz kaptanı olan babası Sven’i ölmüş olarak biliyorken, daha doğrusu falcı olan Paul Cicero olan babası yaşıyorken, neden Jerome’un bilmediği başka bir kardeşi yada ikizi olmasın.

Öyle yada böyle, Monaghan’ın Joker’i hala oynayabileceğini bilmek heyecan verici. Jerome olarak performansı Gotham’da dikkat çekiciydi.

Neslihan Yıldırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir