YağHaz’dan Aşkı Anlatan En İyi 10 Sahne

YağHaz’dan Aşkı Anlatan En İyi 10 Sahne

Türk dizilerinin en sevilen ikililerinden Yağız ve Hazan’ın yani kısaca YağHaz‘ın gizli ve güzel  aşkına tanıklık etmeye hazır mısınız?

Mart ayında ilk bölümü yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları, yayınlandığı günden bu yana reytinglerde zirveye oynuyor. Dizide birbirlerinin arkasından çevrilen entrikaları, yalanları, kötülükleri ve nicelerini görüyoruz. Bu kötülüklerin arasında güzel şeylerde oluyor YağHaz aşkı gibi…

İşte size YağHaz’ın aşkını en baştan belli eden, en iyi şekilde anlatan sahneler:

1-) En güzel tuzak!

Bir tuzakla karşılaştılar. Belki de en güzel tuzak onların düştüğüydü. Başlarda bu durumu fark etmeseler de biz aralarındaki çekime çoktan kapılmıştık.

2-) Uyum onların kelimesi. ?

Birlikte güzel  zaman geçiriyorlar. Son zamanların en uyumlu çifti olmaları da zaten bu güzel zamanlar sayesinde oluyor. Ekrana yansıttıkları bu güzel enerji bir kere izleyince devamında zaten sizi kendisine tutsak ediyor.

3-) Destek! ?

Hep destek tam destek ve sonuç mükemmel bir tablo. YağHaz’ın sevilmesi sizce de normal değil mi?

4-) En güzel itiraf! ❤

Aşk itirafı ilk Yağız’dan geliyor. “Sen olmaman gereken birine aşık olmadın!” dedikten sonra siz de sıkıca sarılmak istemiyor musunuz?

5-) Yasak bir elma kadar çekici! ?

Gözlerini birbirlerinden ayıramıyorlar. Zaten ayırmasınlar da…

6-) Faul ama aşkta kural olmaz! ❤

Basket maçı bile yapıyorlar ve en aşk kokan basket maçını bu sahne ile seçiyoruz. YağHaz gelin çocuklar ödülünüzü verelim. Ödül; bir avuç dolusu aşk! ❤

7-) Ölmeyin ve bırakmayın. ?

Birbirlerini bırakmayıp gitmemeleri? Klişeyse bile en güzel klişe!

😎 Bir teselli ver! ?

Teselliyi birbirlerinde buluyorlar. Başkasına gerek yok. İki insan birbirine ne kadar güzel bakabilirlerse o kadar güzel bakıyorlar. Aşk koktu buralar, dağılın beyler! Yağız bize de sarıl! ?

9-) İmkansız diye bir şey yoktur! ?

Birlikte olmalarının imkansız olduklarını düşünüyorlar. Biz pek düşünmüyoruz? İmkansız diye bir şey yoktur. Napolyon der ki; İmkansız sadece aptalların uydurduğu bir sözcüktür. Eğer söylemiyorsa da ben söyledim. Siz imkansız olamayacak kadar güzelsiniz.

10-) Aşkın gücü! ❤

Yine de birbirlerinden uzak kalamıyorlar. Buna da biz insanlar “aşkın gücü” diyoruz.

Kardelenakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir