Rastgele

Deniz Baysal Doğum Haritası: Ateş Enerjisinde Bir Kadın

Deniz Baysal 5 Nisan Doğumlu bir Koç burcu. Ve ateş enerjisini sadece güneş yerleşiminde değil haritasının her yerinde taşıyor. Daha çok merak ediyorsanız gelin doğum haritasını ayrıntılarıyla PigmeLaf Sosyal İçerik Platformunda inceleyelim.

Ay burcu Yay!

Deniz’in Ay’ı Yay burcunda. Bu konuma sahip kişiler çok kültürlü olmaya oldukça özen gösterirler. Onlar için okumak bir tutku olabilir. Kendini geliştirememiş insanlarla bir arada kalamazlar. Dönem dönem yanlış zamanlarda doğruları söyleyerek tepki çekebilirler. Asla pes etmeyen yapılarıyla dikkat çekerler. Zor bir şey mi var? Onu Ay burcu Yay’a bırakın ve uğraşıp çabalayıp çözsün.

Merkür burcu Koç!

Deniz’in Merkür’ü Koç burcunda. Bu yerleşime sahip insanlar her zaman sakin kalamayabilir ancak genelde doğruları söyledikleri için haklılıkları er ya da geç anlaşılacaktır. Bu konuma sahip kişiler genelde iyimser ve kararlı olurlar. Sorunlarla başa çıkma konusunda bu yerleşimden daha iyisi yoktur denebilir.

Venüs burcu Boğa!

Deniz’in Venüs  burcu Boğa. Eee zaten böyle bir güzelliğe de daha farklı bir yerleşim bekleyemezdik. Venüs Boğa’da yücelir. Aynı zamanda Venüs’ü Boğa’da olan insanlar sanat faaliyetlerinde çok başarılı olurlar. Her biri sanki sanatçı olarak doğmuştur. İlişkilerinde romantizm ve güveni çok ön planda tutarlar. Genelde kendine güveniyle insanlar arasında kolayca sıyrılır ve dikkat çeker. Mali işlerde de gözle görülür bir yeteneği vardır. Yüzüne bakan insanlara bile genellikle huzur verirler.

Mars burcu Yengeç!

Deniz’in Mars’ı Yengeç burcunda. Deniz’in haritasında her elementin etkisi var. Su da bunlardan birisi. Bu konuma sahip kişiler dönem dönem duygularıyla hareket ederler. İş hayatlarında duygusallığa yer vardır. Anlayışlı insanlardır bu yüzden arkadaç çevreleri tarafından çok sevilirler.

Satürn burcu Kova!

Deniz’in Satürn’ü Kova burcunda. Bu yerleşime sahip insanlar çok orjinal kişilikler olarak bilinirler. Ellerini attıkları her işi kendilerine has yöntemlerle çözebilirler. Konsantrasyon yetenekleri çok yüksektir bu da çalışkanlığı beraberinde getirir ve işlerini gerçekten iyi bir şekilde ortaya koyarlar. Arkadaşlıklarına çok değer verirler. Bu nedenle dönem dönem üzülebilirler çünkü arkadaşlık onlar için ciddi bir kavramdır.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Mart 2018, 16:25

İstanbullu Gelin: Kırmızı Balonların Halledemeyeceği Üzüntü Yok-muş

İstanbullu Gelin 42.bölümünde tam olarak şöyle bir replik geçti: “Balonların halledemeyeceği üzüntü yokmuş.” Özellikle de Süreyya’nın en sevdiği olan “kırmızı balonların”. Bir insanı mutlu etmek bu kadar kolay aslında. İstanbullu Gelin’i 42 bölümdür aralıksız izliyoruz ve istisnasız her bölümde farklı bir ‘ders’le kalbimize dokunuyor. Belki de bu yüzden çok seviyoruz,...

Devamını Görüntüle