Rastgele
5 dakikada okuyabilirsiniz

Burçlar ve Terk Edilmelerine Neden Olan Özellikleri

sad

Bize burcunuzu söyleyi size %80 neden terk edileceğinizi söyleyelim. Acı ama gerçek olan bir sorun var. Herkes ilk ilişkisini evliliğe götürmeyi başaramaz ve bazen ayrılıklar yaşanır. Önemli olan ise bu ayrılıkların nedenidir. Her ne kadar %100 tutmasa da burçların bazı özellikleri ayrılıklar için alt yapı oluşturmaktadır. Gelin bakalım hangi burç hangi özelliğinden dolayı terk edilir;

Koç: Ciddiyetsizliğin ve inadın

GIF

Her konuda o kadar ciddiyetsizsin ki bu yüzden senden ayrılan birine kızamazsın değil mi? Bir de anlamsız inadı var. Anlamsız diyorum çünkü sonunda zaten başkasının istediğini yapıyorsun ama yaptığın inadın insanları kaçırıyor.

Boğa: Naifliğin ve sevilmeye olan açlığın

GIF

İnanması zor olabilir ama senin naif davranışların dışarıdan mıy mıy olarak yorumlanıyor ve bu da sıkıcı oluyor. Bir de sürekli sevilmeye olan açlığın oldukça yorucu!

İkizler: Umursamazlığın

GIF

Hayatında kimseyi kendinden fazla umursamıyorsan sonra da ayrıldım diye ağlama!

Yengeç: Sinsiliğinden

GIF

Dışarıdan melek içeriden yılan tabiri çok mu ağır gelir? Kafanda olayları kurmaktan insanları da kaçırıyorsun.

Aslan: Övülme arzun ve inadın

GIF

Her şeyi sen bilmiyorsun bu konuda inat etmek sana hep kaybettirebilir. İkinci sebe

Başak: Mükemmeliyetçiliğin ve başka insanların lafları

GIF

Herkesi ilişkine dahil edersen hayatındaki insanın gitmesi kaçınılmaz olur ve mükemmeliyetçi tavırlarınla onu sıktığını anla artık! Kusursuz bir şey yoktur. Her şey kusurlarıyla güzeldir.

Terazi: Dengesiz tavırların

GIF

Dengesizliğin akla gelen ilk adı olman ayrılıkların tabi ki ilk sebebi!!

Akrep: Güvenilmez tavırların ve öfken

GIF

Zararlı bir öfken var ve bu senden çok hayatında olan insana zarar veriyor. Bir de güvenilmez tavırların ilişkiye eklenince senden kaçmasın da ne yapsın?

Yay: Umursamazlık ve özgürlüğe olan düşkünlüğün

GIF

Özgürlük türküsü tutturup birini hayatına alırsan o işin kısa sürmesi kaçınılmaz olur. Bir de senin olaylara karşı umursamazlığın var ki; düşman başına!

Oğlak: Hırsın

GIF

Yalnız olmanda en büyük sebeplerden birisi senin o önü arkası olmayan hırsların!

Kova: Gösteriş meraklısı ve palavracı olman

GIF

Burçlar arasında hem bu iki özelliğin bir araya geldiği nadir insanlardansın. Eh bunları bir araya getirince terk edilmen de kaçınılmaz değil mi?

Balık: Lüks merakın ve sahteliğin

GIF

Sahteliğine kananlar elbet olacaktır ama kanmayanlarda gidecektir. Bir de ele avuca sığmaz lüks merakın var ki hayatında olan insanı bezdirmemesi mümkün değil!!

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Ağustos 2018, 14:04

Heyecanlandıran Güzellik: Gözde Mutluer Doğum Haritası

Kendisi 4 Ekim 1991 doğumlu. 26 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gösteren oyuncunun bu gençliğini biraz da doğum haritasına patlayabiliriz. Haritası neredeyse tamamen Terazi ve Aslan’dan oluşuyor. Dolayısıyla karşımızda çok renkli ve çok güçlü bir kişilik var. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Gözde Mutluer Doğum Haritası ayrıntılarıyla inceledik! Ay burcu...

Devamını Görüntüle