Boğa Burcuyla Sevgili Olmak İçin 10 Neden

Boğa Burcuyla Sevgili Olmak İçin 10 Neden

Burçları hep kötüleyecek değiliz ya 🙂 Boğa burcuyla sevgili olmak için neden mi arıyorsunuz? PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak size 10 maddelik bir liste hazırladık. Keyifli okumalar.

10)Yemek zevkleri

Evet en klasik neden bu olacak gibi görünüyor ama gerçekten öyle. Boğa burcunun yemek zevkini başka kimsede bulamazsınız. Biraz kilo almaya hazırsanız Boğa burcuyla iştahlı ve lezzetli günler sizi bekliyor.

9)Oldukça eğlenceli ve komik olmaları

Boğa burçları hakkında çok sık dile getirilmeyen bir gerçek olsa da evet Boğa burçları oldukça komiktir. Dönem dönem kavga ortasında bile espri yaparak sinir bozsalar da eğer ona bir kez yaklaşırsanız onun eşsiz espri yeteneğine şahit olma şansı yakalarsınız.

8)Süprizlerle dolu olmaları

Evet şaşırdınız mı? Boğa burçları ağır kanlı olmalarıyla anılsalar da aslında sürprizlerle dolu insanlardır. Size her geçen gün başka bir yönlerini gösterip sizi şaşırtabilirler. 10 sene sonra bile daha önce fark etmediğiniz bir şeyi görüp şaşırırsınız.

7)Dinlemeyi bilmeleri

Bir Boğa burcu sizi gerçekten dinler konuşmak için sıranın kendisine geçmesini beklemez. Böylece sorunlarınızı daha kolay çözebilirsiniz.

6)Her koşulda size destek olmaları

Eğer bir Boğa burcunu kendinize aşık ettiyseniz her koşulda sizin yanınızda olurlar. Kimsenin inanmadığı hayalleriniz için bile sizden çok daha fazla çaba gösterebilirler.

5)Anlayışlı olmaları

Bir Boğa’ya durumu gerçekten açıklarsanız size mutlaka anlayış gösterecektir gereksiz yere trip atmayacağına emin olabilirsiniz.

4)Güzel yemek yapmaları

Yemek zevklerinden bahsetmiştik ancak ne kadar güzel yemek yaptıklarına dair bir madde daha eklemezsek olmaz. En iyi aşçılar Boğa burcundan mı çıkar bilemeyiz ama Boğa burcundan iyi aşçılar çıkacağını söylersek yanlış olmaz.

3)Sanattan anlamaları

Boğa burçları muhakkak sanatın bir alanına ilgi duyar ya da sanattan anlar.

2)Venüs’ten gelen güzellikleri

Boğa burçlarının yönetici gezegenleri olan Venüs’ten aldıkları doğal bir güzellikleri vardır. Çoğu zaman bir Boğa’nın çekiciliğine kapılmamak imkansızdır.

1)Cinsel yetenekleri

Bir Boğa burcuyla birlikte iseniz bu konuda şanslı olduğunuzu söylememiz pek de yanlış olmaz.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir