Birbirinden Başarılı Jason Statham Filmleri

Birbirinden Başarılı Jason Statham Filmleri

Ünlü oyuncu Jason Statham filmleri ve yeni filminin çekimleriyle tekrar gündeme geldi. Yeni filminin çekimleri Antalya’da yapılan Jason Statham’ın yer aldığı başarılı filmleri yazımızda topladık. Keyifli okumalar.

Wrath Of Man

Wrath Of Man

Vizyon tarihi henüz belirsiz olan Wrath Of Man filminin yönetmen koltuğunda Guy Ritchie oturuyor. Filmin kadrosunda Jason Statham, Scott Eastwood ve Holt McCallany yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw

Hızlı ve Öfkeli serisinin spinn-off filmi olma özelliğini taşıyan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw, 2019 yılında yayınlanmıştı. Filmde kanunsuz bir kaçak olan Shaw, geçmişte suikast düzenlediği Hobbs ile birlikte bir görev üstlenecektir. Brixton Lore adındaki kötü adamın karşısında asla yan yana gelmeyecek bu ikili aynı tarafta yer alır. Aksiyon ve macera türünden hoşlananlar için başarılı bir yapım.

Meg: Derinlerdeki Dehşet

Meg: Derinlerdeki Dehşet

Aksiyon türünde olan Meg: Derinlerdeki Dehşet filmi, aksiyon severlerin hoşuna gidebilecek keyifli bir film. Filmde geçmiş zamanlardan kalma bir canavarın durdurulması gerekiyor. Bu görevi de Jonas Taylor üstleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 8

Hızlı ve Öfkeli 8

Jason Statham filmleri arasında tüm dünyanın bildiği Hızlı ve Öfkeli serisinden bir film daha bulunuyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde ekibin dünya turu, gizemli bir kadın ile yarıda kesilecektir. Kadının Dom’u kandırmasıyla, Dom ailesine ihanet edecek ve büyük bir suça karışacaktır. Ekibi bir kez daha zorlu bir sınav bekliyor.

Suikast

Suikast

2016 yılında yayınlanan Suikast filminde Jason Statham, kiralık bir katil olan Arthur Bishop,kanlı geçmişini arkasında bırakarak sakin ve yeni bir hayatın adımlarını atar. Yeni hayatının her dakikasını sevdiği kadınla geçirmek istemektedir. Ancak beklemediği anda eski düşmanlarından biri sevdiği kadını kaçırır. Bu durumda ise Arthur’un hayali olan sakin hayat planı geride kalır.

Hızlı ve Öfkeli 7

Hızlı ve Öfkeli 7

Jason Statham filmleri arasında Hızlı ve Öfkeli serisine ait bir film daha bulunuyor. Bu filmde Tanrının Gözü adı verilen önemli bir yazılımı ele geçirmek isteyenler ile Toretto’nun ekibi karşı karşıya geliyor. Soluk almayı unutacağınız güzel bir film.

Ajan

Ajan

Susan Cooper’ın yeni görevi, ölümcül silah ticareti yapan bir şebekenin içine sızmaktır. İçeriye sızarak oluşabilecek bir felaketi önlemesi gerekir. Cooper için bu görev masa başından sahaya inebileceği ilk görevdir. Jason Statham bu filmde karşımıza Rick Ford karakteri ile çıkıyor.

Wild Card

Wild Card

Jason Statham’ın Nick Wild isimli karakteri canlandırdığı film, 2015 yapımıdır. Nick, filmde genç kadınların ona verdiği bilgilerle bulduğu tecavüzcüleri dövmektedir. Tecavüzcülerden birinin ünlü bir gangster olmasıyla Nick, kendini ölüm kalım savaşı içerisinde bulacaktır.

Cehennem Melekleri 3

Cehennem Melekleri 3

Lee Christmas karakteri ile karşımıza çıkan Jason Statham’ın yer aldığı Cehennem Melekleri 3, 2014 yapımı filmler arasında yer alıyor. Filmde Barney ve Christmas, zor bir mücadele ile karşı karşıya kalacaklardır.

Sivil Cephe

Sivil Cephe

Jason Statham filmleri arasında yer alan Sivil Cephe isimli filmde ünlü oyuncu karşımıza Phil Broker karakteri ile çıkıyor. 2013 yılında vizyona girmiş olan filmde, Phil eski bir DEA ajanıdır ancak bu hayatı geride bırakmıştır Kurtulmak için kızıyla beraber sakin bir kasabaya yerleşir. Ancak hiçbir şey umduğu gibi olmamıştır.

Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 6

Efsane haline gelmiş olan filmin kadrosunda yine Jason Statham’ı görüyoruz. Rio soygunu ile 100 milyon doları olan ekip hayatını yaşamaktadır. Ancak geriye evlerine dönme arzularını da engellemek zordur. Bu esnada Hobs 12 ülkeye yayılmış olan suç organizasyonunu araştırmakla uğraşmaktadır. Kimsenin beklemediği bir şekilde öldüğü düşünülen Letty bu ekibin ikinci lideri konumundadır. Hobs onları sokağa çekerken aynı zamanda Dom’un takımının da yardımını alacaktır.

Çılgın Joe

Çılgın Joe

Jason Statham filmleri arasında yer alan Çılgın Joe, 2013 yapımıdır. Ünlü oyuncu filmde Joey karakteri ile karşımıza çıkıyor. Filmde Joey, bir top atışı sonrasında Afganistan’da kendi ekibinin paramparça olmasına tanık olmuştur. Bu olay sonrasında Londra’da yaşamaya karar vermiştir. Bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin’de olan mafya bağlantılarını kullanmak zorunda kalacaktır.

Parker

Parker

2013 yapımı olan filmde Jason Statham karşımıza Parker karakteri ile çıkıyor. Parker karakteri alışılmış hırsızlardan farklı bir hırsızdır. Mecbur kalmadığı sürece kimsenin canını yakmaz ve fakirlerden asla çalmaz.

Cehennem Melekleri 2

Cehennem Melekleri 2

Cehennem Melekleri film serisinin üç filminde de Jason Statham’ı görüyoruz. 2012 yapımı olan filmde ekip bir araya tekrar geliyor. Bu filmde değişikliklerden bir tanesi de yönetmen koltuğunda Simon West’in yer alması.

Koruyucu

Koruyucu

2012 yapımı olan filmde ünlü oyuncuyu Luke Wright karakteri ile görüyoruz. Jason Statham filmleri arasında olan filmde, Rus mafyasından kaçmak zorunda olan Luke’un yolu NYPD ve Mei ile kesişir. Mei, herkesin sahip olmak istediği üstün bir matematik zekasına sahiptir. Hafızasında Çin’li bir msuç mafyasının haraç ve rüşvet verilerini tutmaktadır.

Jason Statham’ın yer aldığı filmler burada bitmiyor. Biz güncel olanlardan 2012 yılına kadar olanları sizler için burada topladık.

Alex10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir