Rastgele

Barış Arduç’a Partner Arayışı Sürüyor

27 Ağustos 2018'de eklendi

Kiralık Aşk dizisinden sonra televizyon ekranlarına ara veren yakışıklı oyuncu Barış Arduç’un Star Tv’de yayınlanacak dizisi için partner arayışı tüm hızıyla devam ediyor.

Geçen sezon Star Tv’nin tanıtımlarında yer alan Barış Arduç’un dizi planları ertelenmişti. Bu sezon tekrar yakışıklı oyuncunun dizisi gündeme geldi. Romantik Komedi türünde olacak dizi Star Tv’de yayınlanacak ancak henüz Barış Arduç’un partneri belli değil. Partner gibi dizinin adı da henüz kesinleşmiş sayılmaz.

Partnerini Barış ve Gupse seçecek!

Dizide yer alacak partnerini Barış Arduç seçecek ve seçmelerde sevgilisi Gupse Özay’da bulunuyor. Aranan partnerde Barış Arduç ile ten uyumunun önemli olduğu ve şartlar arasında 20’li yaşlarda olması gerektiği de söylenenler arasında. Tabi bir de tanınmayan bir isim olması için uğraşıyorlar. Şu ana kadar 10’dan fazla oyuncunun deneme çekimlerini izlediler ama kesinleşen bir isim olmadı.

 

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Temmuz 2018, 18:18

Yaman ve Mira’yı Özlemek İçin 5 Sebep

13 Eylül 2013 akşamı… Tozludere’nin Yaman’ı, Altınkoy’un Mira’sı… Klasik zengin kız fakir oğlan hikayesi gibi görünse de yine de farklıydı onlar. Diyalogları, hikayeleri, dostlukları ve aşklarıyla! Yetmiş yedi bölüm sürdü hikayeleri, her bölüm aynı heyecanla aynı merakla bekledik onları, izledik. Çok sevdik ve çok özledik. Neyse ki Teve2’nin tekrarlarıyla bir...

Devamını Görüntüle