Balığın Kendine Has Havasıyla: Burçin Terzioğlu

Balığın Kendine Has Havasıyla: Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu 9 Mart 1980 doğumlu bir Balık burcu.  Doğum haritasını yorumlamaya başlıyoruz. Burçin Balık burcu bakışlarına sahip. Gözlerinde hüzünle karışık muzipliği görüyoruz. Aynı zamanda Balık burcu denize ve mavi rengine çok düşkün olur. Burçin’in de instagramını mavi ve denizle süslediğini görebiliyoruz.

https://www.instagram.com/p/BUCTciCh4Bz/?hl=tr&taken-by=burcinterzioglu

 Ay burcu YAY!

Burçin’in ay burcu Yay. Ay’ı Yay burcunda olan insanlar neşeli enerjik bıcır bıcır olurlar. Bu insanları görünce sarılasınız gelebilir. Burçin bu enerjiyi fazlasıyla taşıyor. Burçin’e bakıp da sıcak kanlı olmadığını düşünmek çok zor. Ay Yay burcunda olan kişilerin enerjileri bitmek tükenmek bilmez. Adeta her zaman gülebilirler. Kötü anlarını bile dışarıya çok fazla yansıtmazlar.

https://www.instagram.com/p/BTbyxe3hJef/?hl=tr&taken-by=burcinterzioglu

Merkür burcu BALIK!

Burçin’in Merkür’ü Balık burcunda. Karşımıza bir su etkisi daha çıkıyor. Merkür Balık burcunda olan kişilerin sezgileri çok kuvvetli olur. Hislerini takip ederek hayatlarında çok güzel yerlere gelebilirler. Daima huzuru ararlar. Burçin de hayatında haradığı huzuru bulmuş gibi görünüyor.

https://www.instagram.com/p/BaCX9n8lldL/?hl=tr&taken-by=burcinterzioglu

Venüs burcu BOĞA!

Burçin’in Venüs’ü Boğa burcunda. Venüs Boğa burcunda olan kişilerin sanatçı olma ihtimalleri çok yüksektir. Estetik algıları gelişmiştir. Burçin’in de çocukluğundan beri içinde olduğu oyunculuk sevdasını bu yerleşimiyle açıklayabiliriz. Venüs burcu Boğa olan bir kişinin sanat konusunda attığı adımlarda başarısız olması çok zor. Burçin’in de işindeki başarısını yıllardır görebiliyoruz.

https://www.instagram.com/p/BMUHvTGDo5W/?hl=tr&taken-by=burcinterzioglu

Mars burcu BAŞAK!

Burçin’in Mars’ı Başak burcunda. Bu kadar su etkisi üzerine toprak gurubunda bir yerleşim daha görmek güzel. Mars toprak etkisiyle hayatına azim, düzen ve tertip getiriyor. Aynı zamanda bu kişiler işlerinde detaylara oldukça önem verirler. Ellerinden çıkan işler neredeyse kusursuzdur. Bu durumu yine Burçin’in ortaya koyduğu oyunculuğundan gözlemleyebiliriz. Her oynadığı karakteri tüm özellikleriyle yansıtabilmesi detaylara verdiği önemden geliyor.

https://www.instagram.com/p/BKBo82Jg3p3/?hl=tr&taken-by=burcinterzioglu

Jüpiter burcu BAŞAK!

Burçin’in Jüpiter’i Başak burcunda. Bir toprak etkisi daha.  Burçin’in dengeli bir doğum haritası olduğunu görüyoruz. Su ve toprak dengesi hayatın her alanında dengeye gelmesini sağlıyor. Jüpiter’i Başak burcunda olan insanlar pratiktir. İşlerinde gereksiz vakit kaybetmeden ilerleyebilirler. Böylece hayatlarına çok fazla şey sığdırabilirler. Aynı zamanda başkalarına yardımcı olmak onları çok mutlu eder. Burçin’in de sosyal sorumluluk projelerinde yer aldığını görebiliyoruz. Örneğin Omurilik Felçliler Derneğinin hazırladığı Empati isimli projenin sunuculuğunu yapmıştı.

https://www.instagram.com/p/BCtZ4MAFZOG/?hl=tr&taken-by=burcinterzioglu

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir