Aslan Erkeği Dediğin Böyle Olur: Atakan Hoşgören Doğum Haritası

Aslan Erkeği Dediğin Böyle Olur: Atakan Hoşgören Doğum Haritası

Atakan Hoşgören 5 Ağustos 1999 doğumlu. Yakışılılığı ve yeteneğiyle kendisinden uzun süre söz edicez gibi görünüyor. Burcu her ne kadar Aslan olsa da haritası genel olarak su ve toprak naifliği taşıyor. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Atakan Hoşgören Doğum Haritası yorumladık. Keyifli okumalar. Bu arada doğum gününü kıl payı kaçırmışız. Buradan doğum gününü de kutlarız!

Ay Burcu Boğa!

https://www.instagram.com/p/Bksgof5l6jv/?hl=tr&taken-by=atakanhgr

Atakan’ın Ay’ı Boğa burcunda. Ay’ın en rahat ettiği yerleşim bu olsa gerek. Bu konuma sahip insanlar duygusal açıdan dengeli ve oldukça mutlu insanlardır. Konfora ve lükse biraz fazla değer verebilirler. Çünkü kendilerini ancak konforlu konumlarda mutlu hissederler. Değişmeleri biraz zor olan insanlardır ancak gelişime açıktırlar.

Merkür burcu Yengeç!

https://www.instagram.com/p/Bbo-_poFSi_/?hl=tr&taken-by=atakanhgr

Atakan’ın Merkür’ü Yengeç burcunda. l Yengeç insanları buğulu bir ses tonuna sahip olup sizi konuşmalarıyla etkileyebilirler. Geçmişlerine bağlı yaşarlar. Nostaljik şeyleri çok severler. Sık sık doğumlarından önce yayınlanmış kitapları ve filmleri takip ederler.

Venüs burcu Başak!

https://www.instagram.com/p/BKIuYzkjWs1/?hl=tr&taken-by=atakanhgr

Atakan’ın Venüs’ü Başak burcunda. Venüs Başaklar aşkta düzen ararlar. Eğer düzenli bir insan değilseniz lütfen Venüs Başaklar’dan uzak durun. Onları en çok etkileyen şey ise zekadır. Kolay kolay kara kaşın kara gözün peşinden gitmezler.

Mars burcu Akrep!

https://www.instagram.com/p/Bl8TbR7F840/?hl=tr&taken-by=atakanhgr

Atakan’ın Mars’ı Akrep burcunda. Mars Akrep burcunda yöneticidir. Mars savaşçı bir gezegendir. Dolayısıyla bu insanlar bulundukları konuma gerçekten mücadele ederek gelirler. Ve o konumda da gerçekten iyi yerler elde ederler. Ayrıca bu insanlar çok sabırlıdır ve çok yüksek derecede dayanıklılığa sahiptir. Onları kolay kolay yıkamazsınız.

Jüpiter burcu Boğa!

https://www.instagram.com/p/Bj7II7wltRp/?hl=tr&taken-by=atakanhgr

Atakan’ın Jüpiter’i Boğa burcunda. Bu konuma sahip kişilerin hayatta çok yüce ve çok büyük bir hedefi mutlaka olur. Dünyada yaşanan felaketlere çoğunlukla anlam veremezler çünkü inanamazlar. Yemek yemeyi çok severler. Ancak bunun güzel yemek olması şarttır. Yatırım yapma konusunda çok yetenekli olabilirler. Ayrıca bu konuma sahip kişileri yönetmek zordur. Kendilerinin patronu olduklarını bilirler.

Atakan Hoşgören Doğum Haritası bu şekildeydi umarız beğenmişsinizdir!

 

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir