Aşk ve Paranın Anahtarı: Sayıların Şifresi

Aşk ve Paranın Anahtarı: Sayıların Şifresi

Sayıların geçmişimizdeki yeri ilk medeniyetlere kadar uzanmaktadır. Pek çok inanışta ve uygarlıkta sayıların var olan gizemleri çözülmüştür. Kişiler bu sayıları kullanarak hayatın akışını desteklemiştir. Rus matematikçi Grigori Grabovoi’ye göre; belirli sayı dizilimlerini okuduğunuzda doğru frekansa geçiyoruz. Bu dizilimlerin her birine sayı sekansları da denilmektedir. Aslında bir tür gizemin çözülmesi diye de düşünebilir. Günümüzde de sayıların şifresi ilgi gören bir konu olarak ön plana çıkmaktadır. Listelediğimiz sayıların her biri hayatınızda var olmasını istediğiniz pek çok konuyu desteklemektedir. Yani bir anda aşkı ya da parayı kendinize çekebilirsiniz. Sayıları nasıl kullanacağınızı da yazının devamında bulabilirsiniz.

5-2-0 (Para Sekansı)

Verilen rakamların her birini tek olarak okumanız ya da tekrar etmeniz gerekmektedir. 5 – 2 – 0 doğru olandır. Ancak “beş yüz yirmi” şeklinde düşünülmemelidir.

3-3-9-6-8-1-5 (Şifa Sekansı)

Şifa sayılarını sağ kolunuza yazabilirsiniz. Silindikçe tekrar yazın.

5-2-0-7-4-1 (Acil Para Sekansı)

Sayıları bir şişe suya okuyabilir ve suyu içebilirsiniz. Odaklanmanız ve inanmanız da oldukça önemlidir.

9-3-8 (Aşk Sekansı)

Rakamları tek tek sesli bir şekilde aklınıza geldikçe seslendirebilirsiniz. Rakamları gözünüzün önünde tek tek canlandırmayı unutmayın. Sürekli olarak gözlerinizi kapattığınızda hangi konuda bir gelişme istiyorsanız, rakamları gözünüzün önünde canlandırın.

3-9-8-1-1-7-3-9-8 (Sınavda Başarı Sekansı)

Rakamları bir kağıda yazın ve kağıdı sürekli olarak görebileceğiniz bir alana bırakın. Sayıların şifresi pek çok kez denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Denediğinizde değişimleri siz de görebilirsiniz.

4-8-1-2-4-1-2 (İdeal Kiloya Ulaşma Sekansı)

Sayılara odaklanmak her şeyin olmazsa olmazıdır. Odalanma konusunda başlarda güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi zorladığınızda rakamları kendiliğinizden gözünüzün önünde canlandırmaya başlayacaksınızdır.

3-1-8-7-9-8 (Para Mıknatısı Sekansı)

Odaklanma esnasında rakamdan sonra parayı mıknatıs gibi kendime çekiyorum benzeri cümleler de kurabilirsiniz.

4-9-7-8-1-4 (Satışları Artırma)

İsteğiniz birkaç gün içinde gerçekleşebilir ya da birkaç ay da olabilir. Burada süre tamamen sizin düşüncelerinizin özgürlüğüne bağlıdır. Düşüncelerinizi özgürleştirin ve sayıların şifresi ile eşsiz bir gizemin kollarına kendinizi bırakın.

7-1-8-9-8-1 (Sonuca Hızlı Ulaşmak)

Hangi konuda bir çaba gösteriyorsanız, daha hızlı sonuca ulaşmak için 7-1-8-9-8-1 rakamlarını hayatınıza dahil edebilirsiniz.

2-8-5-5-5-5-9-0-1 (Aile İçi Uyum Sekansı)

Diyelim ki; bir yatırım gerçekleştireceksiniz ancak bu noktada inancınız eksik. Olmayacağına zaten inanıyorsanız istedikleriniz olmayacaktır. İnanmak en önemli adımdır.

7-1-0-4-2 (Anı Olumluya Çevir)

Kötü bir andasınız ve o an orada olmak zorundasınız. İşte bu rakamlar ile o anı olumlu bir hale getirebilirsiniz.

3-1-8-7-9-8 (Finansal Bereket Sekansı)

Tüm bu sayılarla zihinsel olarak iletişime giriyoruz da denilebilir.

4-8-1-8-5-4-3 (Baş Ağrısı)

4-8-1-4-2-1-2 (Grip)

1-4-8-7-2-1-0-9-1 ( Geleceğin Uyumlanması)

1-8-8-8-9-4-8 (Olumsuzun Olumluya Dönüşmesi)

5-1-4-2-4-8-5-3-8 (Uyku Bozukluğu)

4-8-1-2-4-1-2 (Obezite)

5-4-8-4-1-2-1 (Saç Kaybı)

Özellikle şifa odaklı daha pek çok sayı sekansı bulunmaktadır. İlerleyen günlerde yazının devamı sizlerle olacaktır. Siz de deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sayıların şifresi ile hayatınızın akışını değiştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Bu bilgilere inanmıyor olabilirsiniz. Ancak denemeye değer diye düşünüyoruz. Denediğiniz zaman kaybedeceğiniz hiçbir şey yok.

Kübra Çoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir