Rastgele

ANKET: Toplanın, Yaz Dizilerinin En İyi Erkek Oyuncusunu Seçiyoruz!

love

Birbirinden güzel yaz dizilerinin bir de birbirinden yakışıklı erkek oyuncuları var. Her sezon farklı isimlerin yaz aylarında ekranlarımızda olduğunu düşününce arasından en iyisini seçmek oldukça zor. Biz bu seçimi size bırakıyoruz. Ve anketi yazının sonuna bırakıyoruz!

Anketimiz yazının sonunda, diziler ve isimler alfabetik sıraya göre ayarlanmıştır.

Anket 14 Eylül Cuma gecesi 23:00’de kapatılacaktır.

Atakan Hoşgören (4N1K)

4N1K dizisinin Ali karakteri ile karşımıza çıkan genç oyuncu Atakan, yeteneği ve yakışıklılığı ile adından oldukça fazla söz ettiriyor.

Burak Yörük (4N1K)

Yine 4N1K dizinden yakışıklı ve yetenekli bir oyuncu olan Burak Yörük bu yaz adından çokca söz ettiren bir diğer isim. Barış karakteri ile sadece gençlerin değil birçok yaş aralığına hitap ediyor.

Alp Navruz (Elimi Bırakma)

Geçtiğimiz sezon Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile Alp Navruz’u izlemeye doyamamıştık ki kendisi ekranlara ara vermeden Elimi Bırakma dizisi ile ekranlara döndü. Yakışıklılığı, oyunculuğu ve enerjisi ile ekranlara çok yakışan Alp Navruz her karakteri ile farklı bir kesime hitap edecek gibi görünüyor.

Can Yaman (Erkenci Kuş)

Yaz boyu özellikle muhteşem vücudu ile gündemden düşmeyen Can Yaman yeni dizisi Erkenci Kuş ile bir süre daha gündemde kalacağa benziyor.

Ali Ersan Duru (Kalbimin Sultanı)

Kalbimin Sultanı dizisindeki rolüyle kendisini izlettiren Ali Ersan Duru’nun enerjisi ise tartışılmaz izleyicisini ekrana kilitleyen cinsten.

Berkay Hardal (Meleklerin Aşkı)

İstanbullu Gelin dizisi ile tüm gözleri üzerine çeken Berkay Hardal bu yaz Meleklerin Aşkı dizisi ile ilk başrolünü aldı. Başrol ile de kendinden oldukça fazla söz ettirmeye başladı.

Yaz Dizilerinin En İyi Erkek Oyuncusu?

  • Alp Navruz (Elimi Bırakma) (41%, 964 Oylar)
  • Burak Yörük (4N1K) (35%, 812 Oylar)
  • Atakan Hoşgören (4N1K) (20%, 470 Oylar)
  • Can Yaman (Erkenci Kuş) (3%, 77 Oylar)
  • Berkay Hardal (Meleklerin Aşkı) (1%, 22 Oylar)
  • Ali Ersan Duru (Kalbimin Sultanı) (0%, 1 Oylar)

Toplam oy veren: 2.346

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Ekim 2018, 09:58

Anket: Toplanın, En İyi Online Diziyi Seçiyoruz!

Televizyon dizilerine gelen sansürler ve dizilerin uzunluğu, çekimlerin zorluğu gibi pek çok geçerli sebep ile son birkaç senedir yapımcılar, oyuncular online platformlara yönelmiş durumdalar. BluTV, Puhu ve Netflix gibi online dizi platformlarının yanında Youtube gibi dünyaca ünlü video paylaşım platformunda da dizi yayınlamak artık mümkün. Üstelik daha kısa bölümlerle daha...

Devamını Görüntüle